Pierwsze zajęcia GRATIS!

Sezon 2019/20

tel. 884 887 529

Voucher Gliwice

Wybierz swój kurs:

Nasze Kursy przygotowaliśmy z uwzględnieniem pasji i umiejętności dla każdej grupy wiekowej
Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Benefit Systems - logo

Gliwicka szkoła tańca – CTO

CTO to profesjonalna szkoła tańca zarówno dla dzieci, jak też młodzieży i osób dorosłych. Szeroki wachlarz kursów tańca oraz zajęcia fitness na trampolinach sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy bowiem kursy dostosowane do grup wiekowych, poziomu zaawansowania oraz predyspozycji uczestników. W naszej pracy kierujemy się ogromną pasją do tańca, miłością do muzyki. Jeżeli interesują Cię starannie opracowane i prowadzone zajęcia dla kobiet w Gliwicach https://cto-taniec.pl/gliwice/kursy-tanca/, chcesz odkryć pasjonujące zajęcia na trampolinach lub zapisać się na kursy house, new age, latino czy joga, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz grafikiem.

Nasza oferta — new age, zumba, zajęcia fitness na trampolinach

W szkole CTO prowadzimy kursy dla narzeczonych, kursy tańca weselnego, lekcje tańca dla dzieci i dorosłych. Istnieje także możliwość nauki indywidualnej. Prowadzimy między innymi zajęcia z baletu, jazzu, zumby, latino, house, dancehallu, hip hopu, jogi. Bez względu na to, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki, próbując jumping frog, czy chcesz udoskonalić umiejętności z akrobatyki lub po prostu budować formę tańcząc house, nasi instruktorzy poprowadzą Cię do sukcesu. Proponujemy też ciekawe i energetyzujące zajęcia fitness na trampolinach.

Uzupełnieniem oferty kursów jest organizacja urodzin w oddziale naszej szkoły. To oryginalny pomysł na kreatywną zabawę dla dzieci lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

Balet czy zumba?

Zastanawiasz się, jakie zajęcia będą najlepsze dla Ciebie? Subtelny balet, a może energetyczna zumba? Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na nurtujące pytania, podpowiemy, jaki styl tańca jest obecnie modny i jaki najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Prowadzimy zajęcia:

• dla dzieci,
• dla młodzieży,
• dla dorosłych,
• indywidualne.

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły tańca w Gliwicach!

Taniec użytkowy

TYLKO DLA PAR!

Odnajdź się na każdej imprezie!

Spraw, by taniec z Twoim partnerem był przyjemnością
Nauczymy Was odnaleźć się w tańcu od zabawy Weselnej, aż po dyskotekę!


Więcej

CTO Gliwice