Pierwsze zajęcia GRATIS!

Sezon 2018/19

tel. 884 887 529

Voucher Gliwice

Wybierz swój kurs:

Nasze Kursy przygotowaliśmy z uwzględnieniem pasji i umiejętności dla każdej grupy wiekowej
Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Benefit Systems - logo

Szkoła tańca w Gliwicach

CTO to profesjonalna szkoła tańca zarówno dla dzieci, jak też młodzieży i osób dorosłych. Szeroki wachlarz kursów tańca sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy bowiem kursy dostosowane do grup wiekowych, poziomu zaawansowania oraz predyspozycji uczestników. W naszej pracy kierujemy się ogromną pasją do tańca, miłością do muzyki. Jeżeli interesują Cię starannie opracowane i prowadzone zajęcia dla kobiet w Gliwicach, chcesz odkryć pasjonujące zajęcia na trampolinach lub zapisać się na kursy house, new age, latino czy joga zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz grafikiem.

Nasza oferta — new age, latino, zumba

W szkole CTO prowadzimy kursy dla narzeczonych, kursy tańca weselnego, lekcje tańca dla dzieci i dorosłych. Istnieje także możliwość nauki indywidualnej. Prowadzimy między innymi zajęcia z baletu, jazzu, zumby, latino, house, dancehallu, hip hopu, jogi. Bez względu na to, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki próbując jumping frog czy chcesz udoskonalić umiejętności z akrobatyki lub po prostu budować formę tańcząc house, nasi instruktorzy poprowadzą Cię do sukcesu.

Balet czy zumba?

Zastanawiasz się, jakie zajęcia będą najlepsze dla Ciebie? Subtelny balet, a może energetyczna zumba? Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na nurtujące pytania, podpowiemy, jaki styl tańca jest obecnie modny i jaki najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Prowadzimy zajęcia:
  • dla dzieci,
  • dla młodzieży,
  • dla dorosłych,
  • indywidualne.
Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły tańca w Gliwicach!

Taniec użytkowy

TYLKO DLA PAR!

Odnajdź się na każdej imprezie!

Spraw, by taniec z Twoim partnerem był przyjemnością
Nauczymy Was odnaleźć się w tańcu od zabawy Weselnej, aż po dyskotekę!


Więcej

CTO Gliwice