Zapraszamy na OPEN WEEK - GRATIS! SPRAWDŹ TO!

Sezon 2020/21

tel. 884 887 529

Voucher Gliwice

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wybierz swój kurs:

Nasze Kursy przygotowaliśmy z uwzględnieniem pasji i umiejętności dla każdej grupy wiekowej
Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Benefit Systems - logo

Gliwicka szkoła tańca – Check This Out

CTO to profesjonalna szkoła tańca zarówno dla dzieci, jak też młodzieży i osób dorosłych. Wiele różnorodnych kursów tańca sprawia, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kursy dostosowane do grup wiekowych, różnych poziomów zaawansowania oraz indywidualnych predyspozycji uczestników. W naszej pracy kierujemy się ogromną pasją do tańca i miłością do muzyki. Jeżeli interesują Cię starannie opracowane i prowadzone zajęcia dla kobiet w Gliwicach, chcesz odkryć pasjonujące lekcje zumby lub zapisać się na kurs hip hop, latino czy sexy dance, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz grafikiem zajęć.

Nasza oferta — taniec towarzyski dla par

W szkole CTO w Gliwicach prowadzimy kursy dla narzeczonych, kursy tańca weselnego jak również lekcje tańca użytkowego dla par. Istnieje także możliwość nauki indywidualnej. Prowadzimy między innymi zajęcia z baletu, jazzu, zumby, latino, house, dancehallu oraz hip hop. Bez względu na to, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki, próbując jumping frog, czy chcesz udoskonalić umiejętności z break dance lub po prostu budować formę tańcząc house, nasi instruktorzy poprowadzą Cię do sukcesu.

Uzupełnieniem oferty kursów tańca jest organizacja urodzin w oddziale naszej szkoły. To oryginalny pomysł na kreatywną zabawę dla dzieci lub niezwykle oryginalną niespodziankę dla bliskiej osoby.

Balet czy hip hop?

Zastanawiasz się, jakie zajęcia będą najlepsze dla Ciebie? Subtelny balet, a może energetyczna zumba? Zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania, podpowiemy, jakie style tańca są obecnie modne i który z nich najlepiej pasuje do Twojej osobowości, temperamentu i indywidualnych predyspozycji.

Prowadzimy zajęcia:

• dla dzieci,
• dla młodzieży,
• dla dorosłych,
• indywidualne.

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły tańca w Gliwicach!

Taniec użytkowy

TYLKO DLA PAR!

Odnajdź się na każdej imprezie!

Spraw, by taniec z Twoim partnerem był przyjemnością
Nauczymy Was odnaleźć się w tańcu od zabawy Weselnej, aż po dyskotekę!


Więcej

CTO Gliwice