powrót do oferty

Młodzież

Kursy tańca dla młodzieży to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego przez dorastających młodych ludzi. Poznaj wszystkie kursy taneczne dla młodzieży jakie oferujemy!

Wybierz styl, który Cię interesuje

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/cto-dzien-3-0022.jpg
Art of Flexibility

To wyjątkowe zajęcia, które przeniosą Cię w świat elastyczności! Udział w nich stanowi doskonałą okazję, aby rozwinąć swoje zdolności w zakresie rozciągania, które jest niezwykle przydatne w tańcu. Na zajęciach nauczysz się różnorodnych technik, które poprawią elastyczność mięśni, stawów i ścięgien. Na treningu łączymy elementy taneczne z ćwiczeniami rozciągającymi tak aby szpagat czy mostek nie stanowiły dla Ciebie problemu.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/37-_DSC9918-scaled.jpg
Bachata Ladies

taniec niezwykle sensualny, bardzo zmysłowy i kobiecy. Bachata tańczona solo uczy nas budowania swojej kobiecości w tańcu oraz dodaje nam poczucia pewności swojego seksapilu na co dzień. Na zajęciach skupiamy się w głównej mierze na pracy bioder i rąk, oraz na tym jak pracować nimi podczas tańca. Będziemy uczyć się płynności ruchów naszego ciała, szukać poczucia swobody i komfortu podczas tańca, budowania świadomości własnego ciała i podkreślania naszych atutów. To wszystko w rytmach muzyki latino.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/4-_DSC9766-scaled.jpg
Break Dance

Gotowi na intensywną podróż w świat energii, dynamiki i wyjątkowych akrobacji? Nasze nowe zajęcia break dance zapewnią Ci nie tylko ekscytującą rozrywkę, ale również możliwość wyrażenia swojej kreatywności na parkiecie! Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym entuzjastą tańca czy doświadczonym tancerzem – nasza utalentowana instruktorka jest przygotowana, aby Cię wprowadzić w tajniki tego wyjątkowego stylu tanecznego. Poznasz podstawowe kroki footworku, freestylingu oraz różnorodne techniki, które sprawią, że będziesz mistrzem na parkiecie.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/ZUMBA.jpg
Cardio Dance

To prawdziwy hit łączący ze sobą taniec i fitness. Nie znamy przyjemniejszego sposobu na spalanie kalorii i gubienie zbędnych kilogramów. Energetyczna muzyka, szaleni instruktorzy, proste układy, z którymi każdy sobie poradzi, to gwarancja rewelacyjnej zabawy. Trzy słowa na temat cardio dance? Energia, uśmiech i świetna sylwetka!

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/AJ4A1843-scaled.jpg
Commercial

Jeśli lubisz komercyjną muzykę, lubisz różnorodność i chcesz w swoim tańcu łączyć wiele styli tanecznych (nie tylko street dance’owych), ucząc się choreografii – to zajęcia COMMERCIAL są właśnie dla Ciebie.
Poprzez naukę choreografii w różnych klimatach muzycznych, nauczysz się interpretować muzykę, poprawisz swoją technikę, a dzięki temu zyskasz pewność siebie i poczujesz się dobrze w swoim ciele.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/DANCEHALL-MLODZIEŻ.jpg
Dancehall

Taniec wywodzący się z egzotycznej Jamajki, tańczony do naprawdę gorących rytmów. Aktualnie, na zajęcia z dancehallu uczęszczają głównie Panie, jednak początkowo był on tańczony głównie przez mężczyzn. Płynne ruchy, wykonywane często na ugiętych kolanach, charakterystyczny shake pośladkami, to tylko niektóre z elementów, jakich nauczycie się na zajęciach. Taniec i muzyka sprawią, że poczujecie energię słonecznych Karaibów, a uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIGH-HEELS-MLODZIEŻ.jpg
High Heels

Trzy słowa, które najlepiej opiszą ten styl: moc, seksapil, kobiecość. Choreografie, których będziecie się uczyć podczas tych zajęć, mają za zadanie rozbudzić w Was wewnętrzny ogień i pewność siebie. Wszystkie układy wykonywane będą na wysokich obcasach. Na zajęcia zapraszamy także odważnych mężczyzn.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-HOP-TEENS.jpg
Hip Hop

Rodzaj tańca, który nie zna ograniczeń wiekowych. Ten wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych styl, stał się hitem na całym świecie. Charakteryzuje się energicznymi ruchami oraz „bounce’m”, czyli specyficznym rodzajem ruchu, kojarzącym się z luzem i płynnością. Wybierając zajęcia z hip hopu, staniesz się częścią zespołu, z którym będziesz tworzyć wspaniałe choreografie. Zyskasz także możliwość wyjazdów na ogólnopolskie turnieje tańca.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-HOP-CHOREOGRAFIA.jpg
Hip Hop Choreo

To cykliczne zajęcia dla średniozaawansowanych  i zaawansowanych tancerzy, na których nauczysz się niesamowicie energicznych układów. Każde zajęcia to nowa choreografia, więc możesz dołączyć w każdej chwili! Daj się ponieść tej fantastycznej energii i poczuj prawdziwą hip hopową moc!

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/FREESTYLE-DOROŚLI-I-MLODZIEŻ.jpg
Hip Hop Freestyle

Zajęcia taneczne dla osób mających opanowane podstawy tańca hip hopowego. Na tych zajęciach będziecie mieć możliwość doskonalenia swojej indywidualnej techniki, nauczycie się improwizować i uruchamiać własną kreatywność. Dowiecie się też jak kontrolować energię, jak wykorzystywać przestrzeń w tańcu. Będziecie mogli podzielić się swoją własną interpretacją tańca z innymi uczestnikami.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2022/09/witkoria.webp
Jazz

technika tańca zawierająca w sobie elementy baletu i akrobatyki. Kojarzony jest przede wszystkim z wyrażaniem emocji i przepływem energii. Zapraszamy, każdego kto chce poczuć naprawdę silne emocje, płynące z wyjątkowych choreografii. Jazz pełen jest efektownych wyskoków, klasycznych piruetów a także spektakularnych parterów.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/51-_DSC9973-scaled.jpg
Joga

Łączy świadomy oddech i ruch. Asany(pozycje fizyczne) połączone są płynnymi przejściami i tworzą harmonijne sekwencje, w których szukamy wygody i stabilności. Praktyka ma na celu rozciągnąć i wzmocnić ciało, oraz przywrócić mu balans. Każda lekcja zaczyna się ćwiczeniem oddechowym a kończy się prowadzoną relaksacją w celu zintegrowania całej praktyki.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2022/08/krump.jpg
Krump

Najmłodszy i zarazem najbardziej agresywny wśród stylów street dance’owych. Jest bardzo efektowny i dynamiczny. Wyróżniają go mocne spięcia ciała, imitacje rzutu czy drapania, a także tupania. „Krump” to akronim od słów, które oznaczają „modlitwę”. Jednak z czasem taniec ten utracił swój religijny charakter. W ciągu zaledwie kilku lat zyskał zwolenników w wielu krajach, w tym w Polsce.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/AJ4A9279-scaled.jpg
Latino Ladies

Zajęcia „Latino Ladies” to taneczna podróż do świata latynoskich ruchów, ekspresji i zmysłowości.  Zajęcia te to nie tylko nauka rumby, samby czy cha cha, to prawdziwe doświadczenie pełne radości, pozytywnej energii i odrobiny szaleństwa. Razem tworzymy magiczne chwile na parkiecie i wzmacniamy więź z własnym ciałem. To nie tylko taniec, to także okazja do budowania pewności siebie i wyrażania siebie. Niezależnie od poziomu umiejętności tanecznych, tu liczy się przede wszystkim pasja i chęć do wspólnego tworzenia wyjątkowej atmosfery!

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/POPPING-MLODZIEŻ-I-DZIECI.jpg
Popping

Jedna z najbardziej niezwykłych technik tańca. Wyjątkowe ruchy mają za zadanie imitować ruchy robota, a tancerze zdają się nie mieć w ogóle kości! Sztuka polega na odpowiednim spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Bardzo ważne są również izolacje poszczególnych części ciała. Pokazy popperów należą do jednych z najbardziej spektakularnych.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/SHUFFLE-DANCE-GLIWICE.jpg
Shuffle Dance

Wyjątkowy gatunek taneczny, na którego punkcie oszalał cały świat. Bardzo skoczny taniec, który sprawia wrażenie jakbyśmy ślizgali się po ziemi czy też biegali w miejscu. Poznacie podstawy i dowiecie się, jak w kreatywny sposób łączyć ze sobą kroki. Shuffle dance to przede wszystkim świetna zabawa i pozytywna energia.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/AJ4A9330-scaled.jpg
Stretching

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do świata rozciągania i elastyczności! Nasze nowe zajęcia stretching to doskonała okazja, aby zadbać o swoje ciało, wzmocnić gibkość i poczuć ulgę w mięśniach. Stretching to styl, który pozwoli Ci odzyskać harmonię między ciałem a umysłem. Na naszych zajęciach nauczysz się różnorodnych technik rozciągania, które poprawią elastyczność, zmniejszą napięcie mięśniowe i zredukują ryzyko kontuzji.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/46-_DSC9950-scaled.jpg
Taniec Orientalny

Taniec brzucha jest tańcem idealnym dla kobiet w każdym wieku. Charakterystyczne są dla niego precyzyjne izolacje ciała, shimmies oraz płynna praca rąk i dłoni. Mimo, iż nazywany jest tańcem brzucha, angażuje w ruch całe ciało, a główną rolę grają przede wszystkim biodra. Wzmacnia i uelastycznia ciało, pomaga wyrobić nawyk prawidłowej i zdrowej postawy ciała, uczy muzykalności, wrażliwości na oddanie ruchem dźwięku, relaksuje, ale przede wszystkim… uszczęśliwia!
To doskonały sposób na pokochanie swojego ciała takim, jakie jest i pozbycie się kompleksów. Przyjazna, kobieca atmosfera gwarantowana.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/cto-day-2-0272.jpg
Taniec Współczesny

technika czerpiąca inspiracje z wielu innych rodzajów tańca, takich jak balet, jazz, a nawet taniec towarzyski. Poprzez swoje ruchy tancerz ma za zadanie opowiedzieć widzom pewną historię. Taniec współczesny pozwala na dużą swobodę i nieograniczoną kreatywność.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/cto-dzien-3-0047.jpg
Trening Mentalny

W trakcie kariery sportowej większość osób napotyka na swej drodze wiele przeszkód. Może to być brak motywacji, nieradzenie sobie ze stresem i presją, trudność w odnalezieniu balansu między tańcem a innymi obowiązkami, poczucie rywalizacji, obniżona samoocena, problem z wyznaczaniem celów indywidualnych/grupowych. Trening mentalny stanowi doskonałe uzupełnienie treningów fizycznych oraz jest odpowiednim narzędziem dla każdego, kto jest gotów pracować nad swoimi celami. Przekonaj się ile możesz zmienić! Zapraszamy na zajęcia.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/TWERK-MLODZIEŻ.jpg
Twerk

Polega na wykonywaniu charakterystycznych ruchów za pomocą mięśni pośladkowych. Wiele z tych ruchów wykonywanych jest w parterze, a nawet w szpagacie. Taniec dla odważnych, dający niesamowity zastrzyk energii i pewności siebie. Na zajęcia koniecznie zabierzcie krótkie spodenki i ochraniacze na kolana. Obiecujemy, że będzie gorąco!

Cennik

Jesteś ciekaw ile to wszystko kosztuje? Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Grafik

Sprawdź rozpiskę zajęć w CTO Gliwice na ul. Lutycka lub ul. Cichociemnych

Logo Dance Studio Check This Out

Pierwsze
zajęcia gratis!

Voucher na darmowe zajęcia można zrealizować jedynie w sezonie tanecznym wrzesień-czerwiec.