Poznaj nas

Historia naszego studia jest jednocześnie oczywista i nieprawdopodobna.

Pewnego dnia, dawno temu, dwie dziewczynki zamarzyły sobie, że otworzą studio tańca. Minęło jakieś 20 lat i to marzenie stało się rzeczywistością. Paulina i Asia – przyjaciółki od zawsze (i na zawsze), od 7 lat wspólniczki. Razem przeżywają wzloty i upadki, są dla siebie wsparciem, a CTO jest ich wspólnym „dzieckiem”, stworzonym z pasji i miłości do tańca.

Właścicielki

Paulina Jakóbczyk założycielka studia CTO
Założycielka CTO
Założycielka CTO, Pani Prezes i chodzące kompendium tanecznej wiedzy. Ma przyjaciół i szacunek w całej Polsce! Dzięki swoim rozległym znajomościom, w CTO co rusz pojawiają się gwiazdy polskiej (i zagranicznej!) sceny tanecznej. Jako trener jest bezkompromisowa i profesjonalna. Jako przyjaciółka – empatyczna i pomocna. Z zamiłowania szamanka i animatorka wszystkich spotkań z przyjaciółmi.
Asia Dziadczyk założycielka studia CTO
Założycielka CTO
Jedna z założycielek CTO, stanowcza bizneswoman, ale też empatyczna i wyrozumiała piękność, ogarniająca wszystko i wszystkich. Rozwiąże każdy problem, zanim jeszcze zdąży się pojawić. W pracy nie pozwala sobie na kompromisy, wszystko ma być na tip top. W domu jest kochającą żoną i przyjaciółką.

Obsługa

Beata Managerka studia CTO
Manager
Zastanawialiście się kiedyś jakie cechy powinien mieć manager idealny? Zorganizowany, punktualny, zaangażowany, ambitny, pracowity, wszechstronny… my mamy na to jedno słowo – BEATKA! Ta wiecznie uśmiechnięta kobieta tworzy CTO od samego początku. Wie wszystko i wszystko ogarnia dzięki czemu jest świetnym wsparciem dla Pauliny i Asi. A tak poza tym to umie chyba wszystko: tańczy, śpiewa, robi boskie makijaże, ogarnia social media, kocha gotować, a i robótki ręczne nie są jej obce…
Ola pracująca na recepcji w studio CTO Rybnik
Recepcja
Na recepcji w naszym studio w Rybniku, każdego dnia z uśmiechem będzie witać Was Ola! Z Olą możecie porozmawiać nie tylko o tanecznych tematach, bo Ola ma sporo zainteresowań. Jej największą pasją są podróże, ale Ola chętnie podpowie Wam gdzie postawić kanapę, jaki kolor zasłon wybrać do sypialni, może też podrzucić jakiś fajny przepis na danie kuchni azjatyckiej. Ola zarazi Was dobrą energią i sprawi, że w naszym studio poczujecie się swobodnie i komfortowo.
Olga pracująca na recepcji w studio CTO Gliwice
Recepcja
W tym sezonie do gliwickiego teamu dołączyła Olga. Będzie Wam pomagać we wszystkich bieżących sprawach związanych z recepcją. Olga to fascynująca postać. Studentka psychologii, ucząca się dogoterapii, interesująca się kulturą Japonii, grami, komiksami i całym światem fantasy. To naprawdę niezwykłe połączenie ale pamiętajcie, że w CTO pracują tylko wyjątkowi ludzie!

Nasze studio