Poznaj nas

Historia naszego studia jest jednocześnie oczywista i nieprawdopodobna.

Pewnego dnia, dawno temu, dwie dziewczynki zamarzyły sobie, że otworzą studio tańca. Minęło jakieś 20 lat i to marzenie stało się rzeczywistością. Paulina i Asia – przyjaciółki od zawsze (i na zawsze), od 7 lat wspólniczki. Razem przeżywają wzloty i upadki, są dla siebie wsparciem, a CTO jest ich wspólnym „dzieckiem”, stworzonym z pasji i miłości do tańca.

Właścicielki

Paulina Jakóbczyk założycielka studia CTO
Założycielka CTO
Założycielka CTO, Pani Prezes i chodzące kompendium tanecznej wiedzy. Ma przyjaciół i szacunek w całej Polsce! Dzięki swoim rozległym znajomościom, w CTO co rusz pojawiają się gwiazdy polskiej (i zagranicznej!) sceny tanecznej. Jako trener jest bezkompromisowa i profesjonalna. Jako przyjaciółka – empatyczna i pomocna. Z zamiłowania szamanka i animatorka wszystkich spotkań z przyjaciółmi.
Asia Dziadczyk założycielka studia CTO
Założycielka CTO
Jedna z założycielek CTO, stanowcza bizneswoman, ale też empatyczna i wyrozumiała piękność, ogarniająca wszystko i wszystkich. Rozwiąże każdy problem, zanim jeszcze zdąży się pojawić. W pracy nie pozwala sobie na kompromisy, wszystko ma być na tip top. W domu jest kochającą żoną i przyjaciółką.

Obsługa

Recepcja
Na recepcji w naszej nowej lokalizacji w Gliwicach obsługiwać będzie Was Alicja. Studentka Socjologii Organizacji i Zarządzania, uwielbia podróże, zwierzęta, self-care, a organizacja i planowanie to jej drugie imię. Jej przygoda z tańcem zaczęła się 17 lat temu. Próbowała różnych styli jednak w hip hopie zakochała się najbardziej i nadal rozwija swoją pasję w naszym studio trenując w ekipie Blessa.
Recepcja
Na recepcji w Gliwicach na Lutyckiej witać Was będzie Sandra. Jej zainteresowania skupiają się na kryminologii, wiktymologii oraz kryminalistyce, co rozwijała na studiach. Jako kinomaniak zwykle wybiera filmy i seriale o takiej samej tematyce. W wolnym czasie lubi malować, kreatywności także jej nie brakuje. Kocha zwierzaki, a pieski to największa słabość. Prywatnie jest bardzo empatyczna i lubi zarażać pozytywną energią, co będziecie mogli doświadczyć przychodząc na Lutycką.
Beata Managerka studia CTO
Manager
Zastanawialiście się kiedyś jakie cechy powinien mieć manager idealny? Zorganizowany, punktualny, zaangażowany, ambitny, pracowity, wszechstronny… my mamy na to jedno słowo – BEATKA! Ta wiecznie uśmiechnięta kobieta tworzy CTO od samego początku. Wie wszystko i wszystko ogarnia dzięki czemu jest świetnym wsparciem dla Pauliny i Asi. A tak poza tym to umie chyba wszystko: tańczy, śpiewa, robi boskie makijaże, ogarnia social media, kocha gotować, a i robótki ręczne nie są jej obce…
Olga pracująca na recepcji w studio CTO Gliwice
Recepcja
W tym sezonie do gliwickiego teamu dołączyła Olga. Będzie Wam pomagać we wszystkich bieżących sprawach związanych z recepcją. Olga to fascynująca postać. Studentka psychologii, ucząca się dogoterapii, interesująca się kulturą Japonii, grami, komiksami i całym światem fantasy. To naprawdę niezwykłe połączenie ale pamiętajcie, że w CTO pracują tylko wyjątkowi ludzie!
Recepcja
Na recepcji w naszym studio w Rybniku, każdego dnia z uśmiechem będzie witać Was Wiola. Z wykształcenia specjalista do spraw administracyjnych, od czterech lat prowadzi swoją działalność związaną z handlem. Interesuje się podróżami i sportem, a może niebawem taniec to będzie jej kolejna pasja. Wiola nie potrafi usiedzieć w miejscu, aktywny tryb życia to dla niej nie tylko sposób na utrzymanie kondycji, ale również sposób na jej życie.

Nasze studio