powrót do oferty

Dzieci

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.

Wybierz styl, który Cię interesuje

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/BALET-KIDS.jpg
Balet

3-6 lat

Zajęcia dla prawdziwych małych księżniczek. Zapraszamy każdą dziewczynkę, marzącą o cudnej tiulowej spódnicy i uroczych baletkach. Dzieci na zajęciach będą uczyć się podstaw tego klasycznego tańca. Zajęcia z baletu wspomagają rozwój, doskonale rozciągają całe ciało, a dodatkowo uczą gracji i dyscypliny.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2023/08/4-_DSC9766-scaled.jpg
Break Dance

Gotowi na intensywną podróż w świat energii, dynamiki i wyjątkowych akrobacji? Nasze nowe zajęcia break dance zapewnią Ci nie tylko ekscytującą rozrywkę, ale również możliwość wyrażenia swojej kreatywności na parkiecie! Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym entuzjastą tańca czy doświadczonym tancerzem – nasza utalentowana instruktorka jest przygotowana, aby Cię wprowadzić w tajniki tego wyjątkowego stylu tanecznego. Poznasz podstawowe kroki footworku, freestylingu oraz różnorodne techniki, które sprawią, że będziesz mistrzem na parkiecie.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-HOP-YOUNG-GLIWICE.jpg
Hip Hop

10-12 lat

7-9 lat

Rodzaj tańca, który nie zna ograniczeń wiekowych. Ten wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych styl, stał się hitem na całym świecie. Charakteryzuje się energicznymi ruchami oraz „bounce’m”, czyli specyficznym rodzajem ruchu, kojarzącym się z luzem i płynnością. Wybierając zajęcia z hip hopu, staniesz się częścią zespołu, z którym będziesz tworzyć wspaniałe choreografie. Zyskasz także możliwość wyjazdów na ogólnopolskie turnieje tańca.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-HOP-CHOREOGRAFIA.jpg
Hip Hop Choreo

To cykliczne zajęcia dla średniozaawansowanych  i zaawansowanych tancerzy, na których nauczysz się niesamowicie energicznych układów. Każde zajęcia to nowa choreografia, więc możesz dołączyć w każdej chwili! Daj się ponieść tej fantastycznej energii i poczuj prawdziwą hip hopową moc!

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-HOP-FREESTYLE-KIDS.jpg
Hip Hop Freestyle

Zajęcia taneczne dla osób mających opanowane podstawy tańca hip hopowego. Na tych zajęciach będziecie mieć możliwość doskonalenia swojej indywidualnej techniki, nauczycie się improwizować i uruchamiać własną kreatywność. Dowiecie się też jak kontrolować energię, jak wykorzystywać przestrzeń w tańcu. Będziecie mogli podzielić się swoją własną interpretacją tańca z innymi uczestnikami.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/HIP-MALUSZKI-3.jpg
Hip Maluszki

3-6 lat

Zajęcia taneczne dla najmłodszych dzieci, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, którzy przez zabawę nauczą podstaw tańca hip hop. Maluszki będą uczyć się wykonywania ruchów, w rytm skocznej muzyki, poznają najważniejsze zasady rytmiki, otrzymają także idealną dawkę ruchu, niezbędną w tym wieku. Gwarantujemy, że dzieciaki wyjdą z zajęć uśmiechnięte i szczęśliwe.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/JAZZ-YOUNG-I-TEENS.jpg
Jazz

7-12 lat

Technika tańca zawierająca w sobie elementy baletu i akrobatyki. Kojarzony jest przede wszystkim z wyrażaniem emocji i przepływem energii. Zapraszamy, każdego kto chce poczuć naprawdę silne emocje, płynące z wyjątkowych choreografii. Jazz pełen jest efektownych wyskoków, klasycznych piruetów a także spektakularnych parterów.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2022/08/krump.jpg
Krump

Najmłodszy i zarazem najbardziej agresywny wśród stylów street dance’owych. Jest bardzo efektowny i dynamiczny. Wyróżniają go mocne spięcia ciała, imitacje rzutu czy drapania, a także tupania. „Krump” to akronim od słów, które oznaczają „modlitwę”. Jednak z czasem taniec ten utracił swój religijny charakter. W ciągu zaledwie kilku lat zyskał zwolenników w wielu krajach, w tym w Polsce.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/POPPING-MLODZIEŻ-I-DZIECI.jpg
Popping

Jedna z najbardziej niezwykłych technik tańca. Wyjątkowe ruchy mają za zadanie imitować ruchy robota, a tancerze zdają się nie mieć w ogóle kości! Sztuka polega na odpowiednim spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Bardzo ważne są również izolacje poszczególnych części ciała. Pokazy popperów należą do jednych z najbardziej spektakularnych.

https://cto-taniec.pl/gliwice/wp-content/uploads/sites/2/2021/11/SHUFFLE-KIDS.jpg
Shuffle Dance

Wyjątkowy gatunek taneczny, na którego punkcie oszalał cały świat. Bardzo skoczny taniec, który sprawia wrażenie jakbyśmy ślizgali się po ziemi czy też biegali w miejscu. Poznacie podstawy i dowiecie się, jak w kreatywny sposób łączyć ze sobą kroki. Shuffle dance to przede wszystkim świetna zabawa i pozytywna energia.

Cennik

Jesteś ciekaw ile to wszystko kosztuje? Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Grafik

Sprawdź rozpiskę zajęć w CTO Gliwice na ul. Lutycka lub ul. Cichociemnych

Logo Dance Studio Check This Out

Pierwsze
zajęcia gratis!

Voucher na darmowe zajęcia można zrealizować jedynie w sezonie tanecznym wrzesień-czerwiec.