Lekcje tańca w Gliwicach


ul. Lutycka 6
44-100 Gliwice
Tel. 884 887 529
kontakt@cto-taniec.pl
www.cto-taniec.pl/gliwice

Nieważne ile masz lat, gdzie pracujesz, jakiej jesteś płci, czy trenowałeś wcześniej taniec, czy po prostu chcesz się dobrze bawić. Jeśli trzeba, na wybranym kursie tańca wszystkiego nauczymy Cię od podstaw. Najważniejsze, że chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie i zdrowie, że chcesz się ruszyć z kanapy i zrobić coś dobrego dla siebie.

Nasza szkoła tańca dla dzieci i dorosłych zapewnia rozbudowaną ofertę różnorodnych zajęć tanecznych, elastyczny grafik, który można z powodzeniem dopasować do swoich zobowiązań oraz atrakcyjne ceny pakietów miesięcznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych kursów, obozów tanecznych, organizowanych warsztatów lub chcesz zorganizować urodziny z muzyką i tańcami zapraszamy do kontaktu.

Możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się za pośrednictwem formularza online. W ten sposób zarezerwujesz sobie miejsce na wybranym kursie lub wyślesz zapytanie. Zachęcamy do sprawdzenia grafiku i cennika na naszej stronie, a także porównania oferty lekcji tańca CTO z Gliwic z placówką w Rybniku.ZADZWOŃ
  • Konto Bankowe do wpłat:
  • Raiffeisen POLBANK: 35 1750 0012 0000 0000 3017 6561
    CTO P.Lenczyk J.Dziadczyk SP.J.
    Lutycka 6
    44-100 Gliwice

CTO Gliwice