Instruktorzy

CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Instruktorzy

Hip hop choreo
Unikatowe z ogromną zajawką i miłością do tańca. Siostry, które inspirują do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą. Ich choreografie łączą różne style i techniki. Niezmiennie się wspierają i dopingują od najmłodszych lat.
Taniec współczesny
Smiało można rzec, że Piotruś urodził się na parkiecie. Zaczynał jako mały, uroczy bąbel w formacji Xbesty. Teraz to fantastyczny młody człowiek, świadomy choreograf i wszechstronny tancerz. Jest wyjątkowo kreatywny, uwielbia tworzyć pełne emocji choreografie. Od dziecka kocha hip hop, jednak ostatnie lata poświęcił na rozwijanie swoich umiejętności z tańca współczesnego. Taniec współczesny to dla niego nie tylko trening ciała, ale także duszy i umysłu. Zapraszamy serdecznie do spróbowania tego stylu. Choreografie Piotrka przeniosą Was do innego wymiaru!
Sensual, Pierwszy taniec
Ta dziewczyna to prawdziwy dynamit! Osiągnęła międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, dzięki czemu sukcesywnie zawstydza inne tancerki na turniejowych parkietach. Ta niepowtarzalna dziewczyna to połączenie pasji, energii i zaangażowania. Angelikę spotkacie na zajęciach z tańca towarzyskiego. Możecie również skorzystać z indywidulanych lekcji pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców. Dodatkowo Angelika prowadzi turbo kobiece zajęcia sensual!
Twerk, Dancehall
Radosna, żywiołowa, energiczna i energetyczna, pełna pozytywnych emocji, utalentowana, piękna, profesjonalna, wyluzowana, pracowita…chyba nie trzeba już dalej wymieniać? Trzeba przyjść i doświadczyć tego na własnej skórze, podczas zajęć z Twerku i Dancehallu! Zajęcia z Darią to istna terapia – nie da się z nich wyjść bez szerokiego uśmiechu na ustach. Energiczne choreografie i fantastyczna luźna atmosfera, to coś co wyróżnia lekcje z Darią. Ona sama nigdy nie odpuszcza, stale się doskonali i odnosi wiele sukcesów na zawodach.
Hip Hop, Hip Hop Freestyle, Trening mentalny
Właścicielka Check This Out. Tańczy od zawsze, naucza od wieków. Chodząca hip hopowa encyklopedia, oświecona nie tylko tanecznie ale i mentalnie. Dzięki niej nauczysz się tańczyć na najwyższym poziomie, ale też dowiesz się jak czerpać radość ze stąpania bosą stopą po mokrej trawie. Wymagająca, lecz empatyczna. W CTO prowadzi zajęcia z hip hopu oraz zamknięte grupy pokazowe.
Taniec orientalny
Morvena (Martyna Rejczak) – tancerka tańca orientalnego oraz fusion belly dance. Wykwalifikowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności: taniec sportowy i specjalizacji: belly dance. Nagradzana w konkursach o ogólnopolskim oraz międzynarodowym zasięgu takich jak m.in. Let’s Dance Festival (Czechy), Liptov Orient Festival (Słowacja), II Eastern European Oriental Championshiop (Polska), Egyptian Fever Festival (Polska). Miłośniczka rozwoju nieustannie doskonaląca swoje umiejętności i wiedzę. 
Hip Hop
Od kilku lat należy do ekipy STARS trenującej pod okiem Pauliny Jakóbczyk (Lenczyk). Cały czas się rozwija ucząc się od najlepszych z Polski i zza granicy. Lubi wychodzić poza schematy przez kreatywność i nowe rozwiązania.
High Heels
Właścicielka Check This Out. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Oprócz tego, że zajmuje się całą firmową papierologią, możecie ją spotkać na zajęciach High Heels. Tam pokaże Wam, jak uwolnić swój seksapil, zarazi Was pewnością siebie i uwielbieniem dla własnych kształtów. Na Asię zawsze można liczyć, wysłucha, pomoże i rozwiąże każdy problem.
High Heels
Liza to czysta kobiecość! Jej energia, zaangażowanie i ciepło przyciąga do siebie wszystkie kobiety i sprawia, że czują się wyjątkowo na sali. Tancerka, której umiejętności na wysokich obcasach robą piorunujące wrażenie. Jej choreografie są precyzyjne, a każdy ruch emanuje kobiecością, zachowując przy tym ogromną siłę i energię. To prawdziwa ikona w świecie tańca na obcasach!
Bachata, Bachata ladies
Uśmiechnięta, ambitna z profesjonalnym podejściem do nauki tańca. Zwyciężczyni Bachata Rising Stars w Pradze wraz z wyróżnieniem od publiczności. Zajęła również 2 miejsce na konkursie Jack&Jill w Pradze w 2022 r. W dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski a po latach przerwy zakochała się w bachacie. Prowadzi zajęcia regularne na Śląsku i w Małopolsce.
High Heels, Sensual, Commercial, Hip maluszki
Instruktor z ponad 10-letnim doświadczeniem. Mówi, że ma dwie osobowości – hip hopową oraz kobiecą bo realizuje się też bardziej komercyjnie, przy teledyskach, oprawach koncertów czy pokazach. Pełna pasji do ruchu i tańca, chętnie zarażająca nią innych. Poprzez naukę krótkich choreografii będziecie rozwijać swoją technikę i świadomość ciała przy oczywiście świetnej zabawie.
Balet, Jazz, Art of flexibility
Taniec jest u niej lekarstwem na wszystko, swoją siłą i wrażliwością przekazuje co jest w nim najważniejsze. Kocha dzieci z wzajemnością a pasją do tańca jazzowego i baletu będzie zarażała na swoich zajęciach.
Stretching
Ola to ambitna i niesamowicie skromna dziewczyna, która pomimo tak młodego wieku z pewnością zaskoczy Was swoimi umiejętnościami. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w CTO zapisując się na zajęcia jazzu i bardzo szybko zaczęła osiągać w tym stylu sukcesy. Teraz jako kwalifikowany instruktor stretchingu, przeprowadzi Was przez proces rozciągania tworząc niesamowitą atmosferę na zajęciach.
Cardio dance, Krump
Pisać o Radku się nie da… Radka trzeba po prostu zobaczyć w akcji! Słowa nie są w stanie opisać jego niewyobrażalnej energii, która go wręcz rozsadza. Na szczęście z chęcią dzieli się nią z innymi 😉 a najlepszym sposobem na spożytkowanie nadmiaru energii, jest oczywiście ZUMBA! Radek jest licencjonowanym instruktorem ZUMBY od ponad 9 lat. Od samego początku sale podczas jego zajęć pękają w szwach. Uczestnicy wprost go uwielbiają. Radek oczywiście na jednym nie poprzestał. Szkolił się także z hip hopu, lockingu, poppingu, krumpa, a nawet baletu. Dzięki temu jego choreografie są wyjątkowo ciekawe i niepowtarzalne.
Joga
Julia od dziecka była tancerką, studiowała w Anglii kierunek artystyczny, gdzie pogłębiała swoją wiedzę na temat ruchu i pracy z ciałem. Do tego doszło zainteresowanie praktyką mindfulness i wszystko połączyło się w całość. Tak weszła na ścieżkę jogi, która stała się dla niej największą pasją. pragnie dzielić się z ludźmi tym cudownym narzędziem, które uwalnia ciało od napięć i pomaga się rozluźnić, wzmocnić a nawet odkryć na nowo. Certyfikowana RYT200 przez Yoga Allience instruktorka Vinyasa Jogi, która sprawi, że na jej zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie.
Taniec towarzyski, taniec użytkowy
Czy można być informatykiem i tancerzem jednocześnie? Można! I Szymon jest na to najlepszym przykładem. Tancerz tańca towarzyskiego, nieustająco poszerzający swoje horyzonty, czerpiąc wiedzę na temat różnych styli tanecznych. Tańczy zawsze i wszędzie, a w CTO dzieli zajęcia i sale taneczną ze swoją małżonką. Wspiera ją w zajęciach z tańca użytkowego oraz lekcjach indywidualnych z pierwszego tańca. A któż wymyśli bardziej romantyczną choreografię, niż zakochana para?
Shuffle dance
Tańczyć kochała, oczywiście od zawsze. Próbowała hip hopu, dancehallu, trenowała zumbę, chodziła na pole dance. Aż tu nagle znalazła swą prawdziwą miłość. I tak oto Paulina, w 2010 roku zakochała się w Shuffle! Ten wyjątkowy taniec pochłonął ją do tego stopnia, że postanowiła dzielić się swoją wiedzą i zaczęła uczyć. Na co dzień Paulina jest uśmiechniętą, energiczną i wesołą osobą – idealne odzwierciedlenie cech shuffle dance!
Latino Ladies
Weronika to niezwykła tancerka tańca towarzyskiego, która w naszym studio prowadzi zajęcia latino ladies. Jej umiejętności taneczne to nie wszystko! To również jej osobowość sprawia, że cała przestrzeń na sali wypełnia się kobiecą energią. Weronika to osoba otwarta, uśmiechnięta, a jej zaangażowanie sprawia, że chcesz uczęszczać na jej zajęcia.
Hip Hop
Co tu dużo mówić – Julka była tak dobrą uczennicą, że aż została instruktorką! Nadal się rozwija, uczestniczy w warsztatach i wszelkich zawodach. Należy do ekipy – „O co chodzi”. Poza tańcem, drugą miłością Julki są dzieci. Uwielbia z nimi pracować i ceni ich szczerość. By jeszcze lepiej je zrozumieć i dać im jeszcze więcej z siebie, postanowiła zapisać się na studia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna, z wychowaniem przedszkolnym. Koniecznie wpadnijcie na hip hop do Julii – satysfakcja (i dobra zabawa) gwarantowana!
Break dance
Ania Szpecht Bgirl Anka jest w Kadrze Narodowej w Breakingu. W 2022 roku udało się jej dojść do top8 na Red Bull BC One Cypher Poland ,a rok później na tych samych zawodach znalazła się w top4. Utalentowana młoda dziewczyna, która zaraża swoją pasją wszystkich, którzy będą mieli okazję tańczyć z nią razem na parkiecie.
Popping, Hip Hop
Członkini ekipy – Stars. Tańczy już ponad 11 lat, a 6 lat temu zakochała się w poppingu. Ciężko pracuje na swoje umiejętności. Dużo trenuje, jeździ na warsztaty i obozy w całej Polsce, ciągle pogłębia swoją wiedzę. Chce, aby jej uczniowie dostawali od niej jak najwięcej, dlatego konsekwentnie pracuje nad samorozwojem. Swoich uczniów zaraża pozytywnym nastawieniem, ale też motywacją do samodoskonalenia. Zapraszamy na popping do Julki.
Hip Hop, High heels
Jak opisać Marysię? To bardzo proste – wystarczy wyobrazić sobie Beyonce, w hip hopowym fioletowym dresie, w warkoczykach na całej głowie, gdzieś na Bronxie, trzymającą w rękach dyplom Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Nie ma co udawać – Marysia jest naprawdę wyjątkowa. Rozpiera ją energia, jest zawsze pozytywnie nastawiona. Jest też tytanem pracy! Zjeździła świat wzdłuż i wszerz, by uczyć się od najlepszych choreografów. Koniecznie wpadnijcie na zajęcia z hip hop choreografii. Marysia na pewno da czadu!