Instruktorzy

CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Instruktorzy

Taniec towarzyski, Sensual
Ta dziewczyna to prawdziwy dynamit! Osiągnęła międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, dzięki czemu sukcesywnie zawstydza inne tancerki na turniejowych parkietach. Ta niepowtarzalna dziewczyna to połączenie pasji, energii i zaangażowania. Angelikę spotkacie na zajęciach z tańca towarzyskiego. Możecie również skorzystać z indywidulanych lekcji pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców. Dodatkowo Angelika prowadzi turbo kobiece zajęcia sensual!
Hip Maluszki, Hip Hop, Hip Hop Choreografia
Jak opisać Marysię? To bardzo proste – wystarczy wyobrazić sobie Beyonce, w hip hopowym fioletowym dresie, w warkoczykach na całej głowie, gdzieś na Bronxie, trzymającą w rękach dyplom Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Nie ma co udawać – Marysia jest naprawdę wyjątkowa. Rozpiera ją energia, jest zawsze pozytywnie nastawiona. Jest też tytanem pracy! Zjeździła świat wzdłuż i wszerz, by uczyć się od najlepszych choreografów. Koniecznie wpadnijcie na zajęcia z hip hop choreografii. Marysia na pewno da czadu!
High Heels
Właścicielka Check This Out. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Oprócz tego, że zajmuje się całą firmową papierologią, możecie ją spotkać na zajęciach High Heels. Tam pokaże Wam, jak uwolnić swój seksapil, zarazi Was pewnością siebie i uwielbieniem dla własnych kształtów. Na Asię zawsze można liczyć, wysłucha, pomoże i rozwiąże każdy problem.
Taniec towarzyski, taniec użytkowy
Czy można być informatykiem i tancerzem jednocześnie? Można! I Szymon jest na to najlepszym przykładem. Tancerz tańca towarzyskiego, nieustająco poszerzający swoje horyzonty, czerpiąc wiedzę na temat różnych styli tanecznych. Tańczy zawsze i wszędzie, a w CTO dzieli zajęcia i sale taneczną ze swoją małżonką. Wspiera ją w zajęciach z tańca użytkowego oraz lekcjach indywidualnych z pierwszego tańca. A któż wymyśli bardziej romantyczną choreografię, niż zakochana para?
High Heels
Instruktor z ponad 10-letnim doświadczeniem. Mówi, że ma dwie osobowości – hip hopową oraz kobiecą bo realizuje się też bardziej komercyjnie, przy teledyskach, oprawach koncertów czy pokazach. Pełna pasji do ruchu i tańca, chętnie zarażająca nią innych. Poprzez naukę krótkich choreografii będziecie rozwijać swoją technikę i świadomość ciała przy oczywiście świetnej zabawie.
Twerk, Dancehall
Radosna, żywiołowa, energiczna i energetyczna, pełna pozytywnych emocji, utalentowana, piękna, profesjonalna, wyluzowana, pracowita…chyba nie trzeba już dalej wymieniać? Trzeba przyjść i doświadczyć tego na własnej skórze, podczas zajęć z Twerku i Dancehallu! Zajęcia z Darią to istna terapia – nie da się z nich wyjść bez szerokiego uśmiechu na ustach. Energiczne choreografie i fantastyczna luźna atmosfera, to coś co wyróżnia lekcje z Darią. Ona sama nigdy nie odpuszcza, stale się doskonali i odnosi wiele sukcesów na zawodach.
Hip Hop
Od kilku lat należy do ekipy STARS trenującej pod okiem Pauliny Jakóbczyk (Lenczyk). Cały czas się rozwija ucząc się od najlepszych z Polski i zza granicy. Lubi wychodzić poza schematy przez kreatywność i nowe rozwiązania.
Hip Hop, Hip Hop Freestyle
Właścicielka Check This Out. Tańczy od zawsze, naucza od wieków. Chodząca hip hopowa encyklopedia, oświecona nie tylko tanecznie ale i mentalnie. Dzięki niej nauczysz się tańczyć na najwyższym poziomie, ale też dowiesz się jak czerpać radość ze stąpania bosą stopą po mokrej trawie. Wymagająca, lecz empatyczna. W CTO prowadzi zajęcia z hip hopu oraz zamknięte grupy pokazowe.
Zumba
Pisać o Radku się nie da… Radka trzeba po prostu zobaczyć w akcji! Słowa nie są w stanie opisać jego niewyobrażalnej energii, która go wręcz rozsadza. Na szczęście z chęcią dzieli się nią z innymi 😉 a najlepszym sposobem na spożytkowanie nadmiaru energii, jest oczywiście ZUMBA! Radek jest licencjonowanym instruktorem ZUMBY od ponad 9 lat. Od samego początku sale podczas jego zajęć pękają w szwach. Uczestnicy wprost go uwielbiają. Radek oczywiście na jednym nie poprzestał. Szkolił się także z hip hopu, lockingu, poppingu, krumpa, a nawet baletu. Dzięki temu jego choreografie są wyjątkowo ciekawe i niepowtarzalne.
Balet, Jazz
Taniec jest u niej lekarstwem na wszystko, swoją siłą i wrażliwością przekazuje co jest w nim najważniejsze. Kocha dzieci z wzajemnością a pasją do tańca jazzowego i baletu będzie zarażała na swoich zajęciach.
Shuffle dance
Tańczyć kochała, oczywiście od zawsze. Próbowała hip hopu, dancehallu, trenowała zumbę, chodziła na pole dance. Aż tu nagle znalazła swą prawdziwą miłość. I tak oto Paulina, w 2010 roku zakochała się w Shuffle! Ten wyjątkowy taniec pochłonął ją do tego stopnia, że postanowiła dzielić się swoją wiedzą i zaczęła uczyć. Na co dzień Paulina jest uśmiechniętą, energiczną i wesołą osobą – idealne odzwierciedlenie cech shuffle dance!
Popping, Hip Hop
Członkini ekipy – Stars. Tańczy już ponad 11 lat, a 6 lat temu zakochała się w poppingu. Ciężko pracuje na swoje umiejętności. Dużo trenuje, jeździ na warsztaty i obozy w całej Polsce, ciągle pogłębia swoją wiedzę. Chce, aby jej uczniowie dostawali od niej jak najwięcej, dlatego konsekwentnie pracuje nad samorozwojem. Swoich uczniów zaraża pozytywnym nastawieniem, ale też motywacją do samodoskonalenia. Zapraszamy na popping do Julki.
Balet, Jazz
Specjalistka od najmłodszych tancerzy i tych nieco starszych też! W życiu tańczyła już chyba wszystko, od tańca irlandzkiego, przez hip hop, a skończywszy z Dyplomem Aktora Scen Muzycznych. Dzięki tym doświadczeniom, w CTO prowadzi balet, hip maluszki oraz jazz. Niezwykle uzdolniona, wszechstronna, utalentowana. Miłością do tańca zaraża wszystkie małe księżniczki i wytrawnych jazzowców.
Voguing
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Jest członkiem pierwszego vogue house’u w Polsce – Kiki House of Army. Jej celem jest zbudowanie ballroom community na Śląsku oraz pokazanie innym piękna tej kultury.
Hip Hop
Co tu dużo mówić – Julka była tak dobrą uczennicą, że aż została instruktorką! Nadal się rozwija, uczestniczy w warsztatach i wszelkich zawodach. Należy do ekipy – „O co chodzi”. Poza tańcem, drugą miłością Julki są dzieci. Uwielbia z nimi pracować i ceni ich szczerość. By jeszcze lepiej je zrozumieć i dać im jeszcze więcej z siebie, postanowiła zapisać się na studia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna, z wychowaniem przedszkolnym. Koniecznie wpadnijcie na hip hop do Julii – satysfakcja (i dobra zabawa) gwarantowana!