Tańcz z CTO! Zapisz się już teraz.

PIERWSZE ZAJĘCIA DARMOWE - sezon 21/22

tel. 884 887 201

Voucher Rybnik

Wybierz swój kurs:

Kursy tańca w Rybniku

Muzyka jest w naszym życiu od urodzenia – kołysanki śpiewane przez rodziców na dobranoc, zajęcia z rytmiki w przedszkolu, pierwsze dyskoteki szkolne z ulubionymi piosenkami. Dla wielu muzyka nabiera innego sensu w połączeniu z tańcem. Są również tacy, którzy bez tańca nie wyobrażają sobie życia, ponieważ jest to ich największa pasja. Jeżeli również Tobie nie wystarcza tylko słuchanie, chcesz królować na parkiecie i czerpać radość z tańca, zapraszamy na zajęcia taneczne dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. Kursy tańca w szkole CTO w Rybniku są prowadzone przez profesjonalistów, którzy kochają muzykę i chcą nią wypełnić swoje życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lekcji tańca. Być może wśród nich odnajdziesz styl, którego zawsze chciałeś spróbować? Jazz, house, hip hop, latino to tylko część z naszych propozycji dla aktywnych.

Szkoła tańca w Rybniku

CTO to szkoła tańca, w której każdy znajdzie odpowiednie dla siebie zajęcia. Prowadzimy kursy tańca dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferujemy także lekcje tańca dla par (taniec użytkowy, taniec towarzyski) oraz zajęcia indywidualne. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji i miłości do tańca. Instruktorzy doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzić zajęcia nawet z najmłodszymi uczestnikami kursów.

Oferujemy nie tylko lekcje tańca, organizujemy także eventy towarzyskie oraz imprezy zamknięte tj.:

Możesz zdecydować się również na wynajem sali w naszej szkole tańca, jeśli chcesz przeprowadzić własny trening lub zorganizować niekoniecznie sportowy event.

Rozbudowana oferta kursów tańca

W szkole CTO prowadzimy zajęcia, na których panuje wspaniała atmosfera. Uczymy między innymi jazzu, latino, shuffle dance i hip hop, w którym nasze grupy mają rozliczne osiągnięcia turniejowe. Proponujemy także oryginalne zajęcia z twerku czy sexy dance.

Wprowadzamy interesujące elementy do zajęć, dzięki czemu unikamy rutyny i znudzenia. Uczymy, jak bawić się tańcem i czerpać z niego przyjemność. Uzupełnieniem oferty są kursy tańca weselnego oraz propozycja rozmaitych atrakcji dla przyszłych nowożeńców — taniec dla narzeczonych, taniec ślubny lub wieczory panieńskie w muzycznym klimacie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoły tańca dla dorosłych, dzieci i młodzieży w Rybniku. Angażujące zajęcia dla kobiet, taniec dla dzieci, pełne pasji spotkania nastolatków. W naszych progach każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ muzyka łączy pokolenia, charaktery i łagodzi obyczaje. Do zobaczenia na parkiecie!

CTO Szkoła Tańca