Tańcz z CTO! Zapisz się już teraz.

Darmowy Voucher

tel. 884 887 201

Voucher Rybnik

Wybierz swój kurs:

Kursy tańca w Rybniku

Dla wielu taniec jest życiem i największą pasją. Już od najmłodszych lat otacza nas muzyka — pierwsze kołysanki, zajęcia z rytmiki, ulubione piosenki w radiu. Jeżeli nie wystarcza Ci tylko słuchanie, chcesz królować na parkiecie i czerpać radość z tańca, zapraszamy na zajęcia dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. Kursy tańca w Rybniku są prowadzone przez profesjonalistów, którzy tak jak Ty kochają muzykę i chcą nią wypełnić swoje życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odnalezienia własnego kierunku. jazz, house, zumba, joga to tylko część z naszych propozycji dla aktywnych.

Szkoła tańca — o nas

CTO to szkoła tańca, w której każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie. Oferujemy bowiem zarówno zajęcia z baletu dla dzieci, jak też kursy tańca dla dorosłych i młodzieży. Przygotowaliśmy szczególną ofertę lekcji tańca dla par. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji i miłości do tańca. Instruktorzy doskonale wiedzą w jaki sposób prowadzić zajęcia nawet z najmłodszymi uczestnikami kursów.

Oferujemy nie tylko lekcje tańca, ale także organizujemy eventy towarzyskie oraz imprezy zamknięte:

  • wieczory panieńskie,
  • urodziny.

Rozbudowana oferta kursów tańca

W szkole CTO prowadzimy zajęcia, na których panuje wspaniała atmosfera. Uczymy między innymi hip hopu, jazzu, new age, poppingu, proponując równocześnie nowoczesne i oryginalne:

  • ćwiczenia na trampolinie,
  • jumping frog,
  • akrobatykę.

Wprowadzamy interesujące elementy do zajęć, dzięki czemu unikamy rutyny i znudzenia. Uczymy jak bawić się tańcem i czerpać z niego przyjemność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do CTO w Rybniku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoły tańca dla dorosłych, dzieci i młodzieży w Rybniku. Angażujące zajęcia dla kobiet, stymulujące kursy dla najmłodszych, pełne pasji spotkania nastolatków. W naszych progach każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ muzyka łączy pokolenia, charaktery i łagodzi obyczaje. Do zobaczenia!

CTO Szkoła Tańca