Poznaj nas

Historia naszego studia jest jednocześnie oczywista i nieprawdopodobna.

Pewnego dnia, dawno temu, dwie dziewczynki zamarzyły sobie, że otworzą studio tańca. Minęło jakieś 20 lat i to marzenie stało się rzeczywistością. Paulina i Asia – przyjaciółki od zawsze (i na zawsze), od 7 lat wspólniczki. Razem przeżywają wzloty i upadki, są dla siebie wsparciem, a CTO jest ich wspólnym „dzieckiem”, stworzonym z pasji i miłości do tańca.

Właścicielki

Założycielka CTO
Jedna z założycielek CTO, stanowcza bizneswoman, ale też empatyczna i wyrozumiała piękność, ogarniająca wszystko i wszystkich. Rozwiąże każdy problem, zanim jeszcze zdąży się pojawić. W pracy nie pozwala sobie na kompromisy, wszystko ma być na tip top. W domu jest kochającą żoną i przyjaciółką.
Założycielka CTO
Założycielka CTO, Pani Prezes i chodzące kompendium tanecznej wiedzy. Ma przyjaciół i szacunek w całej Polsce! Dzięki swoim rozległym znajomościom, w CTO co rusz pojawiają się gwiazdy polskiej (i zagranicznej!) sceny tanecznej. Jako trener jest bezkompromisowa i profesjonalna. Jako przyjaciółka – empatyczna i pomocna. Z zamiłowania szamanka i animatorka wszystkich spotkań z przyjaciółmi.

Obsługa

Recepcja
Na recepcji w naszej nowej lokalizacji w Gliwicach obsługiwać będzie Was Alicja. Studentka Socjologii Organizacji i Zarządzania, uwielbia podróże, zwierzęta, self-care, a organizacja i planowanie to jej drugie imię. Jej przygoda z tańcem zaczęła się 17 lat temu. Próbowała różnych styli jednak w hip hopie zakochała się najbardziej i nadal rozwija swoją pasję w naszym studio trenując w ekipie Blessa.
Manager
Zastanawialiście się kiedyś jakie cechy powinien mieć manager idealny? Zorganizowany, punktualny, zaangażowany, ambitny, pracowity, wszechstronny…my mamy na to jedno słowo – BEATKA! Ta wiecznie uśmiechnięta kobieta tworzy CTO od samego początku. Wie wszystko i wszystko ogarnia dzięki czemu jest świetnym wsparciem dla Asi i Pauliny. A tak poza tym to umie chyba wszystko: tańczy, śpiewa, robi boskie makijaże, ogarnia social media, kocha gotować, a i robótki ręczne nie są jej obce…
Recepcja
Na recepcji w naszym studio w Rybniku, każdego dnia z uśmiechem będzie witać Was Gosia. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się 5 lat temu, gdy zapisała się na zajęcia pole dance, które prowadziła Azja – nie przypuszczała wtedy, że zostanie jej przyszłą szefową. Od dwóch lat uczęszcza na zajęcia z twerku w CTO, a od roku tańczy w formacji Shine Out. To dla niej ogromna przyjemność, że praca będzie od teraz wiązać się z tak ważnym dla Gosi miejscem. Świeża studentka psychologii. Główne zainteresowania to taniec, psychologia, kosmetologia oraz zwierzęta.
Recepcja
W tym sezonie do gliwickiego teamu dołączyła Olga. Będzie Wam pomagać we wszystkich bieżących sprawach związanych z recepcją. Olga to fascynująca postać. Studentka psychologii, ucząca się dogoterapii, interesująca się kulturą Japonii, grami, komiksami i całym światem fantasy. To naprawdę niezwykłe połączenie ale pamiętajcie, że w CTO pracują tylko wyjątkowi ludzie!

Nasze studio