Instruktorzy

CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Instruktorzy

Taniec współczesny
Smiało można rzec, że Piotruś urodził się na parkiecie. Zaczynał jako mały, uroczy bąbel w formacji Xbesty. Teraz to fantastyczny młody człowiek, świadomy choreograf i wszechstronny tancerz. Jest wyjątkowo kreatywny, uwielbia tworzyć pełne emocji choreografie. Od dziecka kocha hip hop, jednak ostatnie lata poświęcił na rozwijanie swoich umiejętności z tańca współczesnego. Taniec współczesny to dla niego nie tylko trening ciała, ale także duszy i umysłu. Zapraszamy serdecznie do spróbowania tego stylu. Choreografie Piotrka przeniosą Was do innego wymiaru!
Balet, Jazz
Z tańcem związana od najmłodszych lat, kształciła się i swoją widzę w różnych stylach tanecznych. Zajęcia taneczne prowadzi od pięciu lat – zarówno grupy dla najmłodszych jak i dzieci oraz młodzież. Tam przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie, zaraża pasją oraz sprawia, że małe dziewczynki mogą poczuć się księżniczkami na balecie. Jeżeli chcesz nauczyć się piruetów oraz poruszać się z gracją i techniką – wskocz na zajęcia do Weroniki.
Hip Hop Freestyle
Ta pracowita i turbo ambitna kobieta sukcesu, w CTO prowadzi zajęcia z hip hop freestyle. O hip hopie wie już prawie wszystko. Od lat szkoli się u najlepszych tancerzy, rozwija swoje umiejętności i stale poszerza wiedzę. We freestylu odnalazła wolność, której pragnie nauczyć swoich podopiecznych. Taniec nie ma dla niej ograniczeń, pomaga rozwijać kreatywność i poczuć maksymalną pewność siebie. Koniecznie zajrzyjcie do Kingi na zajęcia i uwolnijcie swoją taneczną fantazję!
Taniec użytkowy
Roztańczona Pani Magister Inżynier, której serce (bardziej niż dla ekonomii) bije dla tańca towarzyskiego. Właściwie dla każdego tańca, bo Kinga na jednym nie poprzestała i postanowiła zostań także instruktorką ZUMBA, licencjonowanym Instruktorem tańca sportowego, Instruktorem Fitness, Jumping Frog oraz Strong Nation. W CTO prowadzi taniec użytkowy. Zajmuje się także młodymi parami, przygotowując im najpiękniejsze choreografie na pierwszy taniec.
Hip Hop
Kolejna fantastyczna dziewczyna, z ekipy „O co chodzi”. Gosia swoje serce oddała hip hopowi, ale nie lubi się w życiu nudzić. Oprócz tańca stawia na samorozwój, studiuje rachunkowość, uczy się języków, gra na instrumentach…człowiek renesansu! Uważa, że taniec to możliwość wyrażania siebie, uczy miłości do muzyki, pokazuje jak czerpać radość z tańca. Zajęcia z Gosią to prawdziwa petarda i niesamowite przeżycia, za każdym razem!
Modern
„Mały gigant”, kolejne „dziecko” grupy Xbesty. Śpiewa, tańczy, recytuję, roztacza wokół siebie wyjątkową aurę. No po prostu zachwyca! Od lat zajmuje się hip hopem i tańcem współczesnym, bierze lekcje wokalu, ma doświadczenia aktorskie. W CTO zajmie się prowadzeniem zupełnie nowego projektu, jakim jest Musical. Madzia nauczy Was, jak nabrać odwagi podczas występów scenicznych, jak zyskać pewność siebie oraz jak połączyć ze sobą różne dziedziny sztuki. Każde zajęcia będą wyjątkowe i unikalne!
Twerk, Dancehall
Związana z tańcem od najmłodszych lat. Zaczynała od stylów takich jak taniec współczesny, modern i hip hop. Jednak ostatecznie to twerk i dancehall skradły jej serce. Ciągle szkoli swoje umiejętości taneczne na warsztatach w całej Polsce. Kładzie nacisk na świadomość ruchów, znaczenie kroków i wyrażanie własnego „ja”. Najważniejsze to rozwój i dobra zabawa.
High Heels
Przyszła pani psycholog, prowadząca high heel i brodway jazz. Doskonale odnajduje się w takich technikach, jak jazz i modern. W szpilkach zakochała się dwa lata temu. Dzięki doświadczeniu w technikach klasycznych, jej ciało idealnie dostosowuje się do choreografii tańczonych na obcasach. Świetnie przekazuje swoim uczniom wiedzę na temat prawidłowej postawy czy odpowiedniego przenoszenia ciężaru ciała. Podczas zajęć prowadzi też mini terapię z samoakceptacji, przekraczania własnych granic, samorozwoju, miłości do własnego ciała. Dwie pieczenie, na jednym ogniu.
Hip Hop, Hip Hop Freestyle
Właścicielka Check This Out. Tańczy od zawsze, naucza od wieków. Chodząca hip hopowa encyklopedia, oświecona nie tylko tanecznie ale i mentalnie. Dzięki niej nauczysz się tańczyć na najwyższym poziomie, ale też dowiesz się jak czerpać radość ze stąpania bosą stopą po mokrej trawie. Wymagająca, lecz empatyczna. W CTO prowadzi zajęcia z hip hopu oraz zamknięte grupy pokazowe.
Twerk, Dancehall
Radosna, żywiołowa, energiczna i energetyczna, pełna pozytywnych emocji, utalentowana, piękna, profesjonalna, wyluzowana, pracowita…chyba nie trzeba już dalej wymieniać? Trzeba przyjść i doświadczyć tego na własnej skórze, podczas zajęć z Twerku i Dancehallu! Zajęcia z Darią to istna terapia – nie da się z nich wyjść bez szerokiego uśmiechu na ustach. Energiczne choreografie i fantastyczna luźna atmosfera, to coś co wyróżnia lekcje z Darią. Ona sama nigdy nie odpuszcza, stale się doskonali i odnosi wiele sukcesów na zawodach.
Balet, Jazz
Specjalistka od najmłodszych tancerzy i tych nieco starszych też! W życiu tańczyła już chyba wszystko, od tańca irlandzkiego, przez hip hop, a skończywszy z Dyplomem Aktora Scen Muzycznych. Dzięki tym doświadczeniom, w CTO prowadzi balet, hip maluszki oraz jazz. Niezwykle uzdolniona, wszechstronna, utalentowana. Miłością do tańca zaraża wszystkie małe księżniczki i wytrawnych jazzowców.
Hip Hop
Ten młody mężczyzna ma już naprawdę spore doświadczenie w byciu trenerem i choreografem. Hip hopem zainteresował się przeszło 12 lat temu. Od tego czasu ciężko pracował na swój skill, doskonalił się na licznych warsztatach, nie opuszczał treningów, pilnie chłonął wiedzę. Co wyróżnia Adama? Jego nietuzinkowy styl! W swoich choreografiach łączy elementy hip hopu, poppingu i house dance. To czyni je naprawdę niepowtarzalnymi. Jako trener Adam jest wymagający, jednak do każdego ucznia podchodzi z równym zaangażowaniem. Pragnie wszystkich zarażać swoją pasją.
Hip Maluszki, Hip Hop, Hip Hop Choreografia
Jak opisać Marysię? To bardzo proste – wystarczy wyobrazić sobie Beyonce, w hip hopowym fioletowym dresie, w warkoczykach na całej głowie, gdzieś na Bronxie, trzymającą w rękach dyplom Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Nie ma co udawać – Marysia jest naprawdę wyjątkowa. Rozpiera ją energia, jest zawsze pozytywnie nastawiona. Jest też tytanem pracy! Zjeździła świat wzdłuż i wszerz, by uczyć się od najlepszych choreografów. Koniecznie wpadnijcie na zajęcia z hip hop choreografii. Marysia na pewno da czadu!