powrót do oferty

Dorośli

Niezależnie od motywacji mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę kursu tańca dla dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe, lekcje w parach oraz spotkania indywidualne.

Wybierz styl, który Cię interesuje

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2023/08/cto-dzien-3-0018.jpg
Art of Flexibility

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Art of Flexibility, które przeniosą Cię w świat elastyczności! Udział w nich stanowi doskonałą okazję, aby rozwinąć swoje zdolności w zakresie rozciągania, które jest niezwykle przydatne w tańcu. Na zajęciach nauczysz się różnorodnych technik, które poprawią elastyczność mięśni, stawów i ścięgien. Na treningu łączymy elementy taneczne z ćwiczeniami rozciągającymi tak aby szpagat czy mostek nie stanowiły dla Ciebie problemu.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2023/08/AJ4A8393-scaled.jpg
Bachata

Zapraszamy na namiętne i romantyczne zajęcia, które przeniosą Cię w krainę gorących rytmów i wyjątkowej magii tańca! Nasze nowe zajęcia to doskonała okazja, aby odkryć ten zmysłowy styl pochodzący z Dominikany, który zachwyca serca tancerzy na całym świecie. Bachata to taniec pełen emocji i ekspresji, charakteryzujący się płynnymi ruchami bioder, delikatnymi figurami i wyjątkową bliskością z partnerem. To taniec, który pozwala wyrazić uczucia i połączyć się z muzyką w intymny i piękny sposób. Na naszych zajęciach nauczysz się różnorodnych figur i sekwencji, które sprawią, że poczujesz się pewnie na parkiecie.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2023/08/37-_DSC9918-scaled.jpg
Bachata Ladies

taniec niezwykle sensualny, bardzo zmysłowy i kobiecy. Bachata tańczona solo uczy nas budowania swojej kobiecości w tańcu oraz dodaje nam poczucia pewności swojego seksapilu na co dzień. Na zajęciach skupiamy się w głównej mierze na pracy bioder i rąk, oraz na tym jak pracować nimi podczas tańca. Będziemy uczyć się płynności ruchów naszego ciała, szukać poczucia swobody i komfortu podczas tańca, budowania świadomości własnego ciała i podkreślania naszych atutów. To wszystko w rytmach muzyki latino.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/DANCEHALL-DOROŚLI-1.jpg
Dancehall

Taniec wywodzący się z egzotycznej Jamajki, tańczony do naprawdę gorących rytmów. Aktualnie, na zajęcia z dancehallu uczęszczają głównie Panie, jednak początkowo był on tańczony głównie przez mężczyzn. Płynne ruchy, wykonywane często na ugiętych kolanach, charakterystyczny shake pośladkami, to tylko niektóre z elementów, jakich nauczycie się na zajęciach. Taniec i muzyka sprawią, że poczujecie energię słonecznych Karaibów, a uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIGH-HEELS-DOROŚLI-RYBNIK.jpg
High Heels

Trzy słowa, które najlepiej opiszą ten styl: moc, seksapil, kobiecość. Choreografie, których będziecie się uczyć podczas tych zajęć, mają za zadanie rozbudzić w Was wewnętrzny ogień i pewność siebie. Wszystkie układy wykonywane będą na wysokich obcasach. Na zajęcia zapraszamy także odważnych mężczyzn.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-MLODZIEŻ-RYBNIK-1.jpg
Hip Hop

Rodzaj tańca, który nie zna ograniczeń wiekowych. Ten wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych styl, stał się hitem na całym świecie. Charakteryzuje się energicznymi ruchami oraz „bounce’m”, czyli specyficznym rodzajem ruchu, kojarzącym się z luzem i płynnością. Wybierając zajęcia z hip hopu, staniesz się częścią zespołu, z którym będziesz tworzyć wspaniałe choreografie. Zyskasz także możliwość wyjazdów na ogólnopolskie turnieje tańca.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-CHOREOGRAFIA-DOROŚLI.jpg
Hip Hop Choreo

To cykliczne zajęcia dla średniozaawansowanych  i zaawansowanych tancerzy, na których nauczysz się niesamowicie energicznych układów. Każde zajęcia to nowa choreografia, więc możesz dołączyć w każdej chwili! Daj się ponieść tej fantastycznej energii i poczuj prawdziwą hip hopową moc!

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-FREESTYLE-DOROŚLI.jpg
Hip Hop Freestyle

Zajęcia taneczne dla osób mających opanowane podstawy tańca hip hopowego. Na tych zajęciach będziecie mieć możliwość doskonalenia swojej indywidualnej techniki, nauczycie się improwizować i uruchamiać własną kreatywność. Dowiecie się też jak kontrolować energię, jak wykorzystywać przestrzeń w tańcu. Będziecie mogli podzielić się swoją własną interpretacją tańca z innymi uczestnikami.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2023/08/cto-day-1-0226.jpg
Jazz Choreo

7-12 lat

technika tańca zawierająca w sobie elementy baletu i akrobatyki. Kojarzony jest przede wszystkim z wyrażaniem emocji i przepływem energii. Zapraszamy, każdego kto chce poczuć naprawdę silne emocje, płynące z wyjątkowych choreografii. Jazz pełen jest efektownych wyskoków, klasycznych piruetów a także spektakularnych parterów.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/modern-rybnik.jpg
Modern

W swych podstawowych założeniach sprzeciwiał się technice tańca klasycznego, którą uważano za nieodpowiednią w odzwierciedleniu tak dynamicznie zmieniającego się świata. Styl ten stawia przede wszystkim na ekspresję tancerza i jego indywidualny rozwój – nie tylko taneczny. Jest to technika która wywodzi się z życia codziennego i ma je naśladować, dlatego bazuje na pracy z oddechem i ciężarem ciała.  Na zajęciach pojawią się elementy ruchu kreatywnego i teatru.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/UŻYTKOWY-1.jpg
Taniec użytkowy

Jeśli lubisz tańczyć na wszelakich imprezach, jednak czujesz że brakuje Ci techniki – te zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia taneczne prowadzone w parach. Panowie nauczą się, jak prowadzić partnerkę. Panie będą doskonalić technikę, obroty i styling.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/WSPÓLCZESNY-DOROŚLI.jpg
Taniec współczesny

Technika czerpiąca inspiracje z wielu innych rodzajów tańca, takich jak balet, jazz, a nawet taniec towarzyski. Poprzez swoje ruchy tancerz ma za zadanie opowiedzieć widzom pewną historię. Taniec współczesny pozwala na dużą swobodę i nieograniczoną kreatywność.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/TWERK-DOROŚLI.jpg
Twerk

Polega na wykonywaniu charakterystycznych ruchów za pomocą mięśni pośladkowych. Wiele z tych ruchów wykonywanych jest w parterze, a nawet w szpagacie. Taniec dla odważnych, dający niesamowity zastrzyk energii i pewności siebie. Na zajęcia koniecznie zabierzcie krótkie spodenki i ochraniacze na kolana. Obiecujemy, że będzie gorąco!

Cennik

Jesteś ciekaw ile to wszystko kosztuje? Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Grafik

Rozpiskę wszystkich naszych zajęć w CTO Rybnik znajdziesz tutaj.