powrót do oferty

Dorośli

Niezależnie od motywacji mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę kursu tańca dla dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe, lekcje w parach oraz spotkania indywidualne.

Wybierz styl, który Cię interesuje

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2022/01/DSC08086-1.jpg
Cardio Dance

To świetna forma ruchu! Połączenie tańca z ćwiczeniami daje rewelacyjny wycisk. Jeżeli chcesz poruszać się do najlepszych muzycznych hitów i spalić trochę kalorii, te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/DANCEHALL-DOROŚLI-1.jpg
Dancehall

Taniec wywodzący się z egzotycznej Jamajki, tańczony do naprawdę gorących rytmów. Aktualnie, na zajęcia z dancehallu uczęszczają głównie Panie, jednak początkowo był on tańczony głównie przez mężczyzn. Płynne ruchy, wykonywane często na ugiętych kolanach, charakterystyczny shake pośladkami, to tylko niektóre z elementów, jakich nauczycie się na zajęciach. Taniec i muzyka sprawią, że poczujecie energię słonecznych Karaibów, a uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIGH-HEELS-DOROŚLI-RYBNIK.jpg
High Heels

Trzy słowa, które najlepiej opiszą ten styl: moc, seksapil, kobiecość. Choreografie, których będziecie się uczyć podczas tych zajęć, mają za zadanie rozbudzić w Was wewnętrzny ogień i pewność siebie. Wszystkie układy wykonywane będą na wysokich obcasach. Na zajęcia zapraszamy także odważnych mężczyzn.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-MLODZIEŻ-RYBNIK-1.jpg
Hip Hop

Rodzaj tańca, który nie zna ograniczeń wiekowych. Ten wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych styl, stał się hitem na całym świecie. Charakteryzuje się energicznymi ruchami oraz „bounce’m”, czyli specyficznym rodzajem ruchu, kojarzącym się z luzem i płynnością. Wybierając zajęcia z hip hopu, staniesz się częścią zespołu, z którym będziesz tworzyć wspaniałe choreografie. Zyskasz także możliwość wyjazdów na ogólnopolskie turnieje tańca.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-CHOREOGRAFIA-DOROŚLI.jpg
Hip Hop Choreo

To cykliczne zajęcia dla średniozaawansowanych  i zaawansowanych tancerzy, na których nauczysz się niesamowicie energicznych układów. Każde zajęcia to nowa choreografia, więc możesz dołączyć w każdej chwili! Daj się ponieść tej fantastycznej energii i poczuj prawdziwą hip hopową moc!

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/HIP-HOP-FREESTYLE-DOROŚLI.jpg
Hip Hop Freestyle

Zajęcia taneczne dla osób mających opanowane podstawy tańca hip hopowego. Na tych zajęciach będziecie mieć możliwość doskonalenia swojej indywidualnej techniki, nauczycie się improwizować i uruchamiać własną kreatywność. Dowiecie się też jak kontrolować energię, jak wykorzystywać przestrzeń w tańcu. Będziecie mogli podzielić się swoją własną interpretacją tańca z innymi uczestnikami.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2022/08/taniec-towarzyski.jpeg
Taniec towarzyski

Absolutny król wśród tańców. Dzielimy go na tańce standardowe (walc, tango czy quickstep) oraz tańce latynoamerykańskie (jive, samba, rumba). Są to techniki bardzo wymagające, ale też niezwykle piękne. Taniec towarzyski to też ogólnopolskie turnieje, wyjątkowe stylizacje i spektakularne makijaże. Nasi instruktorzy wprowadzą Was w ten magiczny świat krok, po kroku zwracając szczególną uwagę na technikę wykonywania ruchów.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/UŻYTKOWY-1.jpg
Taniec użytkowy

Jeśli lubisz tańczyć na wszelakich imprezach, jednak czujesz że brakuje Ci techniki – te zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia taneczne prowadzone w parach. Panowie nauczą się, jak prowadzić partnerkę. Panie będą doskonalić technikę, obroty i styling.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/WSPÓLCZESNY-DOROŚLI.jpg
Taniec współczesny

Technika czerpiąca inspiracje z wielu innych rodzajów tańca, takich jak balet, jazz, a nawet taniec towarzyski. Poprzez swoje ruchy tancerz ma za zadanie opowiedzieć widzom pewną historię. Taniec współczesny pozwala na dużą swobodę i nieograniczoną kreatywność.

https://cto-taniec.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/3/2021/11/TWERK-DOROŚLI.jpg
Twerk

Polega na wykonywaniu charakterystycznych ruchów za pomocą mięśni pośladkowych. Wiele z tych ruchów wykonywanych jest w parterze, a nawet w szpagacie. Taniec dla odważnych, dający niesamowity zastrzyk energii i pewności siebie. Na zajęcia koniecznie zabierzcie krótkie spodenki i ochraniacze na kolana. Obiecujemy, że będzie gorąco!

Cennik

Jesteś ciekaw ile to wszystko kosztuje? Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Grafik

Rozpiskę wszystkich naszych zajęć w CTO Rybnik znajdziesz tutaj.