parallax background

Taneczne

Urodziny

Pomysł na niepowtarzalny prezent!

CTO dobre na codzień i od święta!
Zorganizujemy Ci niepowtarzalne urodziny!


CENNIK

Organizacja urodzin w Gliwicach

Zastanawiasz się jak zorganizować niezapomniany kinderbal? Taki o którym dzieci będą mówić przez wiele tygodni po jego zakończeniu. Albo jak zaskoczyć bliską osobę niezwykle oryginalną niespodzianką urodzinową? Jak niebanalnie spędzić ten wyjątkowy dzień? Zorganizuj urodziny w gliwickim oddziale CTO! Organizacja urodzin z naszą pomocą to przepis na sukces i pomysł na kreatywną zabawę dla dużych i małych. Dodatkowo w ramach prezentu urodzinowego możesz wręczyć solenizantowi zaproszenie na odpowiedni dla niego kurs tańca. Dziewczynki ucieszą się z lekcji baletu, chłopcy będą zachwyceni zajęciami z hip hop, a panie docenią karnet na lekcje twerk. Oczywiście możesz również wybrać inny kurs tańca. Wszystkie są w gotowości prezentowej.

Urodziny dla dzieci

Organizując urodziny dla dzieci w naszej szkole tańca, możesz wybierać spośród kilku niezwykle atrakcyjnych pakietów. Wszystkie zakładają naukę tańca poprzez doskonałą zabawę. w rytmach zumby, baletu lub jazzu. Taneczne urodziny dla najmłodszych prowadzone są przez doświadczonego animatora i instruktora tańca. W ramach imprezy odbywa się dyskoteka, lekcja tańca, konkursy, gry i zabawy oraz poczęstunek (w zależności od wybranego pakietu). Taka impreza taneczna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które nieustannie są w ruchu i lubią się doskonale bawić.

Urodziny dla dorosłych

Taneczne urodziny dla dorosłych to bez wątpienia oryginalny i nietuzinkowy pomysł na prezent. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek oraz kochają taniec. Taką niespodziankę warto uzupełnić zaproszeniem lub karnetem na wybrany kurs tańca. Z naszą pomocą organizacja urodzin dla dorosłych w CTO jest prosta i łatwa.

Zapraszamy do rezerwacji terminów imprez urodzinowych w CTO Gliwice!


Rezerwuj Termin!

CTO Szkoła Tańca