parallax background
LOGO

Szkoła tańca w Rybniku — nasz zespół

Szkoła tańca w Rybniku to nasze marzenie, które stało się rzeczywistością. Realizując plano o posiadaniu własnego studia udowadniamy, że taniec może być pasją oraz sposobem na całe życie. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktorki, pomogło stworzyć nam wizje miejsca, w którym najważniejszy jest klient. Miejsca pełnego pozytywnej energii, do którego wraca się z uśmiechem. W Warsztaty taneczne, obozy, kursy i zajęcia dla kobiet prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów. Mogą oni poszczycić się bogatą wiedzą i doświadczeniem zdobytym na parkietach w Polsce i za granicą. Nasi instruktorzy to jedni z najlepszych w kraju. Zadbałyśmy również o Waszą wygodę. U nas nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz nowych ludzi i dowiesz się wszystkiego o kulturze hip hop, poczujesz gorące rytmy latino, dasz się porwać magii zumby, zrealizujesz cele wybierając zajęcia fitness na trampolinach. Zapraszamy!

Adam Jaros

Instruktor


Tańczy od 13 roku życia, czyli przeszło 8 lat. Swoje pierwsze kroki jako tancerz a później jako instruktor stawiał w Studiu Tańca ISKRA. Zdobył tam pierwsze doświadczenie, aby później uczyć w Studiu Check this Out. Adam wyróżnia się nietuzinkowym stylem, w którym łączy elementy Hip Hopu oraz Newage. Z wzajemnością uwielbia pracę z dziećmi o czym świadczy frekwencja na jego zajęciach.W Studio Tańca Check This Out prowadzi zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, na które serdecznie zapraszamy. Jednymi z wielu osiągnięć Adama są występy na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Loona, Mr.President, Ewa Farna oraz wiele wiele innych. Obecnie najlepsza grupa Adama to "Bekasy". Jest to grupa, która powstała 3 lata temu i tańczy na poziomie średnio-zaawansowanym. Jedne z ich osiągnięć to 1 miejsce na mistrzostwach Iskry 2016 oraz 5 miejsce na 16 Gali MIX w Wodzisławiu śląskim. Grupa ta ciągle rozwija się z bardzo wielkim potencjałem.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Kinga Harazim

Instruktor


Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. W swoim dorobku tanecznym może poszczycić się najwyższą międzynarodową klasą taneczną „S" w stylu Latynoamerykańskim oraz mistrzowską krajową klasą „A" w stylu standardowym. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Jest finalistką Mistrzostw Polski FTS w klasach, II vice Mistrzynią Okręgu Lubelskiego, dwukrotną finalistką Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotną zdobywczynią Pucharu Okręgu. Podczas swojej długoletniej kariery miała okazję spróbować swoich możliwości w innych technikach, takich jak hip-hop, jazz, house, dancehall itp. Uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez jurorkę Tylko Taniec Annę Jujkę oraz pracowała pod okiem choreografów You Can Dance: Pawła Michno oraz Jacka Wazelin poznając tajniki jazzu. Obecnie nad jej dalszym rozwojem bacznie czuwają trenerzy Kamila i Andrej Mosejcuk - 3-krotni Mistrzowie Polski Par Zawodowych, tancerze i choreografowie Tańca z Gwiazdami. Na turniejach tańczy reprezentując jedną z najlepszych w Polsce Szkół Tańca - POLISH CLUB z Warszawy. Z wykształcenia jest magistrem Inżynierii finansowej, jednak to taniec stanowi sens jej życia. Jest instruktorką ZUMBA, licencjonowanym instruktorem tańca sportowego, instruktorem fitness oraz Jumping Frog. Prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zaszczepia swoją pasję innym. Kinga to osoba sympatyczna i pogodna, a zarazem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia oraz otaczających ją ludzi.

Paulina Lenczyk

Instruktor


Instruktorka z 8-letnim doświadczeniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji osiąga coraz większe sukcesy na polskiej scenie tanecznej. Jej niekonwencjonalne podejście do nauki tańca spowodowało, że obecnie jest zapraszana do prowadzenie warsztatów w całym kraju. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat techniki tanecznej, ale także z dziedziny historii kultury hip hopowej. Jako trenerka jest bardzo wymagająca, dzięki czemu wyszkoliła już wielu profesjonalnych tancerzy. Grupy przez nią prowadzone takie jak "Check this out", "Kuchitachi" czy "Monsters" coraz częściej znajdują się w czołówkach największych imprez tanecznych w Polsce .
Do prowadzenia zajęć podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem

AGNIESZKA DWOJAK

Instruktor


Przygodę z tańcem zaczęłam w podstawówce, gdzie z zespołem Salake tańczyliśmy latin jazz, potem zespół przekształcił się w taniec irlandzki. Pod koniec szóstej klasy zrezygnowałam i zaczęłam tańczyć to, co mnie naprawdę zafascynowało czyli taniec towarzyski. Z powodu wiecznego deficytu partnerów przechodziłam z jednego stylu do drugiego. Hip hop, taniec towarzyski, latin jazz, taniec towarzyski, aż w końcu dowiedziałam się o Szkołe baletowej "Szewczenko" w Gliwicach i poznałam taniec współczesny. Po kolejnym niezdecydowanym partnerze postanowiłam już liczyć tylko na siebie. Rzuciłam studia po pierwszym stopniu i przez zaledwie pół roku inwestowałam w siebie, chodząc na wszystkie dostępne zajęcia w szkole baletowej. Przygotowywałam się do egzaminów wstępnych. Rozpoczęłam naukę w Państwowym Policealnym Studium Zawodowym Wokalno-Baletowym przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Obecnie jestem na trzecim roku i w maju występem scenicznym bronie Dyplom Aktora Scen Muzycznych. Już na pierwszym roku brałam zastępstwa za inne Instruktorki, a pod koniec roku przejęłam jedną z grup w Fabryce Tańca. Na drugim roku pojechałam do Warszawy, aby wyrobić certyfikat z kursu instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec jazzowy w Egurrola Dance Studio. Na drugim roku dostałam się także do Formacji teatralnej Lufcik na korbkę, w której jestem aktorką tańczącą. Dzięki temu brałam udział w takich eventach jak Rozruch Industriady z Irą oraz z Marcelem Różanką z zespołu Oberschlesien czy w "Na tropie Tomka" w Muzeum Śląskim. Dzięki różnorodności uprawianych styli tanecznych odnalazłam siebie i jestem teraz właśnie tu, gdzie jestem .
Zaraża uśmiechem i pozytywną energią wszystkich swoich poopiecznych

Dawid Mokrzycki

Instruktor


Dawid Mokrzycki aka bboy ŚMIETANA z Rybnikiem związany od 27 lat, z breaking'em od 12 :) Wcześniej członek ekipy Oczy Ważki, aktualnie reprezentant legendarnej ekipy Azizi. Dzięki doświadczeniu które zdobył przez liczne wyjazdy, na których szkolił się i mierzył z najlepszymi, z pełną pasją przekazuje nabyte umiejętności swoim ucziom. Wciąż aktywny na scenie bboyowej, na swoim koncie ma wiele sukcesów w Polsce i za granicą. Wymagający ale uśmiechnięty, z zaangażowaniem podchodzi do każdego uczestnika swoich zajęć i stara się zarażać swoją pasją innych. Osiągnięcia Stylowe Uderzenie 2016 miejsce ekipowo Tancbuda Challenge 2017 2 miejsce 1 na 1 No Limit Day V II miejsce 2 na 2 WallStreet Battle 2017 Świętochłowice 3vs3 Killerów 2 Racibórz2017 2 miejsce 1 na 1 Śląska Biba 2017 3 miescje 1 na 1 Clash of the titans 2017 Częstochowa 3 miejsce 1 na 1
Nauczyciel z pasji, tancerz dla przyjemności.

Claudia Kowalczyk

Instruktor


otwarta, pełna energii instruktorka tańca. Na jej zajęciach panuje przyjazna atmosfera, aby ułatwić kursantom wyzwolenie emocji oraz zaakceptowanie siebie. Uważa, że jest to najważniejsze w tej formie ruchu. Specjalizuje się w takich stylach jak: Dancehall, Twerk, Sexy Dance. Jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, kierunek dietetyk sportowy. Początkowo taniec był dla niej tylko zabawą, jednak z biegiem czasu przerodziło się to w styl życia. Jest współzałożycielką duetu Redheaded Babes, który ma na swoim koncie wiele występów, co wpływa na jej rozwój taneczny. Doskonali swój warsztat uczestnicząc w kursach oraz warsztatach pod okiem profesjonalnych choreografów m.in.: z Eleną Yatkiną Fraules, Ingą, Anet Antošová, DHQ Daha Ice Cream, DHQ Aneika, DHQ Ale Vanille, Kate Baba, Marthe Vangeel, Dafne Bianchi. Na swoim koncie ma wiele osiągięć, ostatnim bylo 1 miejsce w kategorii Twerk podczas kongresu Reggaeton vs Dancehall 2017.
Najwyższa jakość umiejętności i widowiska na światowym poziomie.

Grafik

Poniedziałek

KURS OD DO WIEK POZIOM INSTRUKTOR
HIP Maluszki 16:00 16:45 3-6 LATKI POCZĄTKUJĄCY ANGELIKA GODLEWSKA
BALET 16:45 17:30 3-6 LATKI POCZĄTKUJĄCY ANGELIKA GODLEWSKA
JAZZ 17:30 18:30 Gim/Liceum POCZĄTKUJĄCY ANGELIKA GODLEWSKA
BEST 18:30 20:00 KLASY 4-6 ZAMKNIĘTA PAULINA LENCZYK
LATINO SOLO 20:00 21:00 DOROŚLI OPEN ANGELIKA GODLEWSKA

Wtorek

KURS OD DO WIEK POZIOM INSTRUKTOR
HIGH HEELS 17:00 18:00 DOROŚLI
OPEN JOANNA GOGOLIŃSKA
BEST 19:15 20:45 KLASY 4-6 ZAMKNIĘTA JOANNA GOGOLIŃSKA

Środa

KURS OD DO WIEK POZIOM INSTRUKTOR
HIP-HOP 16:00 17:00 KLASY IV-VI POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
HIP-HOP 17:00 18:00 KLASY I-III POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
HIP-HOP 18:00 19:00 Gimnazjum/Liceum. POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
ZUMBA 20:00 21:00 DOROŚLI OPEN DOROTA STEBLOK

Czwartek

KURS OD DO WIEK POZIOM INSTRUKTOR
BEST 19:15 20:45 KLASY IV-VI ZAMKNIĘTA JOANNA GOGOLIŃSKA

Piątek

KURS OD DO WIEK POZIOM INSTRUKTOR
HIP-HOP 16:00 17:00 KLASY IV-VI POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
HIP-HOP 17:00 18:00 KLASY I-III POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
HIP-HOP 18:00 19:00 Gimnazjum/Liceum. POCZĄTKUJĄCY PAWEŁ SZLINGER
DANCEHALL/NEW AGE 19:00 20:00 DOROŚLI OPEN MARTA DUTKIEWICZ
PAWEŁ SZLINGER

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

[fc id='11'][/fc]