Instruktorzy szkoły tańca CTO w Rybniku

Kadra Instruktorów CTO

Od zawsze marzyłyśmy o założeniu własnego Studia Tańca. Nasz upór i wytrwałość sprawiły, że to marzenie stało się rzeczywistością! Bogate doświadczenie w pracy jako instruktorki tańca, pomogło stworzyć nam wizje szkoły tańca, w której najważniejszy jest Klient. CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć. U nas nie tylko nauczycie się tańczyć, ale poznacie również wielu nowych ludzi i dowiecie się wszystkiego o kulturze hip hop, break dance oraz innych stylach tańca.

Joanna Gogolińska

Instruktor

884887717


Swoją karierę zaczęła w wieku 13 lat i bardzo szybko pokazała na co ją stać. Za swoje największe osiągnięcia uważa udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz" i "Eurowizja 2010", a także wieloletnią współpracę z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?" Jest osobą wyjątkowo ciepłą i otwartą, dzięki czemu świetnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Jest założycielką i trenerką grupy Best Crew- zwycięzców między innymi "Rytmu Ulicy" i "Nie łam się 2014". Na sali jest profesjonalną instruktorką, potrafi być stanowcza i wymagająca.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Paulina Lenczyk

Instruktor


Instruktorka z 8-letnim doświadczeniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji osiąga coraz większe sukcesy na polskiej scenie tanecznej. Jej niekonwencjonalne podejście do nauki tańca spowodowało, że obecnie jest zapraszana do prowadzenie warsztatów w całym kraju. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat techniki tanecznej, ale także z dziedziny historii kultury hip hopowej. Jako trenerka jest bardzo wymagająca, dzięki czemu wyszkoliła już wielu profesjonalnych tancerzy. Grupy przez nią prowadzone takie jak "Check this out", "Kuchitachi" czy "Monsters" coraz częściej znajdują się w czołówkach największych imprez tanecznych w Polsce .
Do prowadzenia zajęć podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem

Agnieszka Dwojak

Instruktor


Instruktor Rekreacji Ruchowej, aktorka teatralna z fantastycznym podejściem do dzieci. Łączy anielską cierpliwość i młodzieńczą energię. Prowadzi zajęcia z Baletu, Jazzu, Tańca Współczesnego. Hip-Hop