Instruktorzy szkoły tańca CTO w Rybniku

Kadra Instruktorów CTO

Od zawsze marzyłyśmy o założeniu własnego Studia Tańca. Nasz upór i wytrwałość sprawiły, że to marzenie stało się rzeczywistością! Bogate doświadczenie w pracy jako instruktorki tańca, pomogło stworzyć nam wizje szkoły tańca, w której najważniejszy jest Klient. CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć. U nas nie tylko nauczycie się tańczyć, ale poznacie również wielu nowych ludzi i dowiecie się wszystkiego o kulturze hip hop, break dance oraz innych stylach tańca.

Joanna Gogolińska

Instruktor

884887717


Swoją karierę zaczęła w wieku 13 lat i bardzo szybko pokazała na co ją stać. Za swoje największe osiągnięcia uważa udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz" i "Eurowizja 2010", a także wieloletnią współpracę z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?" Jest osobą wyjątkowo ciepłą i otwartą, dzięki czemu świetnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Jest założycielką i trenerką grupy Best Crew- zwycięzców między innymi "Rytmu Ulicy" i "Nie łam się 2014". Na sali jest profesjonalną instruktorką, potrafi być stanowcza i wymagająca.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Paulina Lenczyk

Instruktor


Instruktorka z 8-letnim doświadczeniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji osiąga coraz większe sukcesy na polskiej scenie tanecznej. Jej niekonwencjonalne podejście do nauki tańca spowodowało, że obecnie jest zapraszana do prowadzenie warsztatów w całym kraju. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat techniki tanecznej, ale także z dziedziny historii kultury hip hopowej. Jako trenerka jest bardzo wymagająca, dzięki czemu wyszkoliła już wielu profesjonalnych tancerzy. Grupy przez nią prowadzone takie jak "Check this out", "Kuchitachi" czy "Monsters" coraz częściej znajdują się w czołówkach największych imprez tanecznych w Polsce .
Do prowadzenia zajęć podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem

Agnieszka Dwojak

Instruktor


Instruktor Rekreacji Ruchowej, aktorka teatralna z fantastycznym podejściem do dzieci. Łączy anielską cierpliwość i młodzieńczą energię. Prowadzi zajęcia z Baletu, Jazzu, Tańca Współczesnego. Hip-Hopu, Latino Solo.
Aktorka Teatralna i Instruktor najmłodszych.

Kinga Harazim

Instruktor


Finalistka Mistrzostw Polski FTS w klasach, II vice Mistrzynią Okręgu Lubelskiego. Dwukrotna finalistka Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotna zdobywczynia Pucharu Okręgu, na koncie ma wiele zwycięstw na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Z wykształcenia jest magistrem Inżynierii finansowej, jednak to taniec stanowi sens jej życia. Jest instruktorką ZUMBA, licencjonowanym instruktorem tańca sportowego, instruktorem fitness oraz Jumping Frog. Prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zaszczepia swoją pasję innym. Kinga to osoba sympatyczna i pogodna, a zarazem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia oraz otaczających ją ludzi.
Klasa taneczna "S" w stylu Latynoamerykańskim

Adam Jaros

Instruktor


Tańczy od 13 roku życia, czyli przeszło 8 lat. Swoje pierwsze kroki jako tancerz a później jako instruktor stawiał w Studiu Tańca ISKRA. Zdobył tam pierwsze doświadczenie, aby później uczyć w Studiu Check this Out. Adam wyróżnia się nietuzinkowym stylem, w którym łączy elementy Hip Hopu oraz Newage. Z wzajemnością uwielbia pracę z dziećmi o czym świadczy frekwencja na jego zajęciach.W Studio Tańca Check This Out prowadzi zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, na które serdecznie zapraszamy. Jednymi z wielu osiągnięć Adama są występy na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Loona, Mr.President, Ewa Farna oraz wiele wiele innych. Obecnie najlepsza grupa Adama to "Bekasy". Jest to grupa, która powstała 3 lata temu i tańczy na poziomie średnio-zaawansowanym. Jedne z ich osiągnięć to 1 miejsce na mistrzostwach Iskry 2016 oraz 5 miejsce na 16 Gali MIX w Wodzisławiu śląskim. Grupa ta ciągle rozwija się z bardzo wielkim potencjałem.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Dawid Mokrzycki

Instruktor


Dawid Mokrzycki aka bboy ŚMIETANA z Rybnikiem związany od 27 lat, z breaking'em od 12 :) Wcześniej członek ekipy Oczy Ważki, aktualnie reprezentant legendarnej ekipy Azizi. Dzięki doświadczeniu które zdobył przez liczne wyjazdy, na których szkolił się i mierzył z najlepszymi, z pełną pasją przekazuje nabyte umiejętności swoim ucziom. Wciąż aktywny na scenie bboyowej, na swoim koncie ma wiele sukcesów w Polsce i za granicą. Wymagający ale uśmiechnięty, z zaangażowaniem podchodzi do każdego uczestnika swoich zajęć i stara się zarażać swoją pasją innych. Osiągnięcia Stylowe Uderzenie 2016 miejsce ekipowo Tancbuda Challenge 2017 2 miejsce 1 na 1 No Limit Day V II miejsce 2 na 2 WallStreet Battle 2017 Świętochłowice 3vs3 Killerów 2 Racibórz2017 2 miejsce 1 na 1 Śląska Biba 2017 3 miescje 1 na 1 Clash of the titans 2017 Częstochowa 3 miejsce 1 na 1
Nauczyciel z pasji, tancerz dla przyjemności.

Claudia Kowalczyk

Instruktor


otwarta, pełna energii instruktorka tańca. Na jej zajęciach panuje przyjazna atmosfera, aby ułatwić kursantom wyzwolenie emocji oraz zaakceptowanie siebie. Uważa, że jest to najważniejsze w tej formie ruchu. Specjalizuje się w takich stylach jak: Dancehall, Twerk, Sexy Dance. Jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, kierunek dietetyk sportowy. Początkowo taniec był dla niej tylko zabawą, jednak z biegiem czasu przerodziło się to w styl życia. Jest współzałożycielką duetu Redheaded Babes, który ma na swoim koncie wiele występów, co wpływa na jej rozwój taneczny. Doskonali swój warsztat uczestnicząc w kursach oraz warsztatach pod okiem profesjonalnych choreografów m.in.: z Eleną Yatkiną Fraules, Ingą, Anet Antošová, DHQ Daha Ice Cream, DHQ Aneika, DHQ Ale Vanille, Kate Baba, Marthe Vangeel, Dafne Bianchi. Na swoim koncie ma wiele osiągięć, ostatnim bylo 1 miejsce w kategorii Twerk podczas kongresu Reggaeton vs Dancehall 2017.
Najwyższa jakość umiejętności i widowiska na światowym poziomie.

Poznaj nasz zespół:

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Gliwice