Kursy Tańca

dla MŁODZIEŻY

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Sprawdź TO.


Więcej

Lekcje tańca dla młodzieży (Rybnik)

Lekcje tańca dla młodzieży to doskonały pomysł na organizację czasu wolnego dorastającym młodym ludziom. Prowadzone w swobodnej i przyjaznej atmosferze lekcje tańca są okazją do nawiązania nowych znajomości, rozwinięcia zainteresowań, doszlifowania umiejętności przed konkursami czy imprezami okolicznościowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hip hop, jazz i innymi.

HIP HOP

HIP HOP

119 PLNmiesiąc

Hip hop, boune i freestyle. U nas nie tylko nauczysz się tańczyć w nowojorskim rytmie, ale także poznasz różne rodzaje stylów tańca ulicznego i kultury: locking, popping, house czy b'boying.
Grupa I
MŁODZIEŻ.
PONIEDZIAŁEK
19:30-20:30
CZWARTEK
19:30-20:30
JAZZ<BR>WSPÓŁCZESNY

JAZZ
WSPÓŁCZESNY

OD99 PLNmiesiąc

Jazz jest tańcem nowoczesnym, który wywodzi się z baletu. To propozycja dla kochających kontrasty, zmienne tempo, wznoszenie i opadanie w rytm muzyki. Ruchy te połączone są z izolacją, czyli niezależnymi ruchami różnych części ciała.
Grupa I
POCZĄT..
PONIEDZIAŁEK
19:00-20:00
Grupa II
ŚR. ZAAW.
PONIEDZIAŁEK
20:00-21:00
ŚRODA
17:30-18:30

TWERK

TWERK

99 PLNmiesięcznie

Twerk to zajęcia dla kobiet, które chcą doskonale wyglądać i dobrze się czuć. Ten rodzaj tańca polega na rytmicznym poruszaniu pośladkami. Regularne treningi pozwalają wyrzeźbić piękną talię i pośladki.
Grupa ICZWARTEK
18:30-19:30
DANCEHALL

DANCEHALL

99 PLNmiesięcznie

Dancehall to taniec z Jamajki. Pozwala na energiczne ruchami bioder, wyzwala przy tym masę pozytywnej energii. Przyjdź na zajęcia dla kobiet, by w tym energicznej muzyki, wykonywać nowo poznane kroki.
Grupa ICZWARTEK
19:30-20:30
 
BREAK DANCE

BREAK DANCE

119 PLNmiesiąc

  • Wiek: Młodzież
Zapraszamy na kurs tańca w Rybniku. Break dance to styl tańca, który narodził się w Bronksie w latach 70. Obok rapu, DJingu i graffiti, jest jednym z podstawowych elementów kultury hiphopowej. Dominuje tutaj spora ilość elementów siłowo-sprawnościowych. Nie brakuje też kroków wykonywanych w parterze.
Grupa
open.
CZWARTEK
17:30-18:30
PIĄTEK
18:30-19:30
Jeżeli jesteś aktywnym nastolatkiem, chcesz rozwijać swoje zainteresowania oraz poznawać nowych ludzi, kurs tańca będzie doskonałym pomysłem na zagospodarowanie czasu wolnego. Zapraszamy do naszej szkoły w Rybniku także na kurs tańca dla dorosłych.

Voucher Rybnik