Kursy Tańca

dla DZIECI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.


Więcej

Kursy tańca dla dzieci

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy. Pozwala to najmłodszym uczestnikom na opanowanie podstaw rytmiki oraz prawidłowej postawy. To doskonały wstęp do dalszych ćwiczeń w rytmach hip hop, jazz lub baletu.

Oferta szkoły tańca dla dzieci w Rybniku

W ofercie szkoły tańca dla dzieci w Rybniku znalazły się najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez najmłodszych kursy. Wśród nich nie mogło zabraknąć kultowego baletu czy energetyzującego hip hopu. Zapraszamy do zapoznania się z kursami organizowanymi przez szkołę tańca dla dzieci, która powstała z myślą o najmłodszych królach parkietu. 

Zapraszamy na kursy tańca dla dzieci w różnym wieku oraz na lekcje tańca dla młodzieży. Zajęcia z hip hop czy baletu są organizowane z uwzględnieniem poziomu zaawansowania młodych tancerzy. Do szkoły tańca dla dzieci w Rybniku można zapisać swoją pociechę osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Voucher Rybnik