parallax background

Kursy Tańca

dla DZIECI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.


Więcej

Kursy tańca dla dzieci

Wszystkie kursy tańca dla dzieci w grupach podstawowych prowadzone są początkowo w formie zabawy. Dzięki temu maluchy uczą się podstaw rytmiki i prawidłowej postawy właściwie mimowolnie. Stanowi to doskonały wstęp do kolejnych poziomów ćwiczeń w ramach zajęć tanecznych z niezwykle lubianego baletu, wyjątkowego latino dance, oryginalnego break dance czy energetycznego hip hop.

Hip hop rządzi na parkiecie

Warto w tym miejscu nadmienić, że zajęcia z hip hop, cieszą się dużą popularnością zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców. W naszej szkole tańca funkcjonuje wiele grup, w których dzieci uczą się tego tańca na różnym poziomie zaawansowania. Nie brakuje także takich, które mają bardzo dobre wyniki turniejowe. Twoje dziecko może dołączyć do ich grona i już niedługo cieszyć się pierwszymi sukcesami na parkiecie! 

Zapraszamy na kursy tańca dla dzieci w różnym wieku oraz na lekcje tańca dla młodzieży. Wszystkie z oferowanych kursów prowadzone są z uwzględnieniem poziomu zaawansowania młodych tancerzy. Do szkoły tańca dla dzieci w Rybniku można zapisać swoją pociechę osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Voucher Rybnik