parallax background

Kursy Tańca

dla Dorosłych

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!


Więcej

Kursy tańca dla dorosłych w Rybniku

Na naukę tańca lub szlifowanie swoich umiejętności tanecznych nigdy nie jest za późno. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej! W Rybniku mamy kursantów różnym wieku. Zawsze jest dobry moment, aby zacząć treningi lub rozwinąć skrzydła doskonaląc posiadany już warsztat i oddając się ulubionej formie aktywnej rozrywki. Szczególną motywacją do wykupienia lekcji tańca jest ważna impreza jak choćby wesele. Osoby, które chcą zabłysnąć na parkiecie, zapraszamy na taniec użytkowy dla par (taniec dla narzeczonych, taniec ślubny). Godziny spędzone na treningach jazz, latino, dancehall oraz innych stylów tanecznych pozwolą Ci doprowadzić umiejętności do perfekcji.

Ruch w rytmie ulubionej muzyki to świetny sposób na odstresowanie i relaks, a także walkę ze zbędnymi kilogramami oraz budowanie formy. Do tej obszernej już listy zalet warto doliczyć również poznawanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz pozytywną i energetyczną atmosferę na zajęciach dzięki której, Twój poziom endorfin znacząco się podniesie, a Ty poczujesz się szczęśliwszy! Zajęcia w Rybniku prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

age_taniec_uzytkowy_balet

TANIEC UŻYTKOWY

170 PLN/od PARYmiesięcznie

Chcesz wraz z drugą połową doskonale bawić na każdym weselu, ważnych uroczystościach czy zabłysnąć umiejętnościami na parkiecie w ulubionym klubie? Taniec dla par odmieni Wasz związek i sprawi, że na nowo odkryjecie siebie.
Grupa I-II STOPIEŃ ŚRODA
19:30-20:30
Grupa II-I STOPIEŃ ŚRODA
20:30-21:30
age_latino_solo

LATINO DANCE

100 PLNmiesięcznie

Tańce latynoamerykańskie są najczęściej szybkie, dynamiczne, o wyrazistej muzyce. Ważne w nich są zmysłowe ruchy bioder i całego ciała. W tych tańcach ważna jest izolacja ciała, czyli odizolowanie górnej partii ciała, od dolnej.
Dzięki zajęciom poznasz tajniki tańców towarzyskich, zadbasz o sylwetkę i... Zrobisz to wszystko samemu!
Grupa I ŚRODA
17:30-18:30
twerk

TWERK

100 PLNmiesięcznie

To zajęcia dla kobiet, które kochają panie na całym świecie. Ten rodzaj tańca jest popularny głównie wśród pań, ponieważ polega na rytmicznym poruszaniu pośladkami. Wpływa pozytywnie zwłaszcza na talię i pośladki.
Grupa I CZWARTEK
18:30-19:30
age_dancehall

DANCEHALL

100 PLNmiesięcznie

Dancehall to taniec z Jamajki. Pozwala na energiczne ruchami bioder, wyzwala przy tym masę pozytywnej energii. Przyjdź na zajęcia dla kobiet, by w tym energicznej muzyki, wykonywać nowo poznane kroki.
Grupa I CZWARTEK
19:30-20:30

Szkoła tańca w Rybniku zaprasza osoby, które chcą nauczyć się tańczyć lub doszlifować swoje umiejętności na parkiecie. Proponujemy też indywidualne lekcje tańca

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Rybnik