Kursy Tańca

dla Dorosłych

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!


Więcej

Kursy tańca dla dorosłych w Rybniku

Na naukę tańca lub szlifowanie swoich umiejętności nigdy nie jest za późno. Zawsze jest dobry moment, aby zacząć lub rozwinąć skrzydła, oddając się ulubionemu zajęciu. Szczególną motywacją jest ważna impreza, jak choćby wesele. Osoby, które chcą zabłysnąć na parkiecie, zapraszamy na taniec dla par w Rybniku. Wspólne godziny spędzone na treningach jazz lub innych stylów zbliżą Twój warsztat do perfekcji. Jednocześnie ciekawym uzupełnieniem dla kursu tańca będą wyciszające zajęcia z jogi lub energetyzujący jumping frog. W Rybniku prowadzimy te kursy dla uczestników w każdym wieku.

Ruch w rytmie ulubionej muzyki latino czy house to świetny sposób na odstresowanie i relaks, a także walkę ze zbędnymi kilogramami oraz budowanie formy. Same zalety, do których należy doliczyć także poznawanie nowych ludzi i przebywanie w energetycznej, pozytywnej atmosferze.

Mieszkańców Rybnika i okolic zapraszamy na kursy tańca dla dorosłych, jogę oraz jumping frog, które prowadzą profesjonalni instruktorzy.

TANIEC UŻYTKOWY<BR>TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC UŻYTKOWY
TANIEC TOWARZYSKI

169 PLN/od PARYmiesięcznie

Chcesz wraz z drugą połową doskonale bawić na każdym weselu, ważnych uroczystościach czy zabłysnąć umiejętnościami na parkiecie w ulubionym klubie? Taniec dla par odmieni Wasz związek i sprawi, że na nowo odkryjecie siebie.
GrupaŚRODA
20:30-21:30
ZUMBA

ZUMBA

89 PLNmiesięcznie

Połączenie aerobiku i tańca. Idealne zajęcia dla kobiet które chcą zrzucić zbędne kilogramy przy dobrej zabawie i energetycznej muzyce. Ten rodzaj zajęć zapewnia dobrą sylwetkę. Pozwalają czuć się młodo i być nowoczesnym.
Grupa IŚRODA
19:30-20:30

Szkoła tańca w Rybniku zaprasza osoby, które chcą nauczyć się tańczyć lub doszlifować swoje umiejętności na parkiecie. Proponujemy też lekcje tańca indywidualne.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Rybnik