Instruktorzy szkoły tańca CTO w Gliwicach

Kadra Instruktorów CTO

Od zawsze marzyłyśmy o założeniu własnego Studia Tańca. Nasz upór i wytrwałość sprawiły, że to marzenie stało się rzeczywistością! Bogate doświadczenie w pracy jako instruktorki tańca, pomogło stworzyć nam wizje szkoły tańca, w której najważniejszy jest Klient. CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć. U nas nie tylko nauczycie się tańczyć, ale poznacie również wielu nowych ludzi i dowiecie się wszystkiego o kulturze hip hop, break dance oraz innych stylach tańca.

Joanna Gogolińska

Instruktor

884887717


Swoją karierę zaczęła w wieku 13 lat i bardzo szybko pokazała na co ją stać. Za swoje największe osiągnięcia uważa udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz" i "Eurowizja 2010", a także wieloletnią współpracę z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?" Jest osobą wyjątkowo ciepłą i otwartą, dzięki czemu świetnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Jest założycielką i trenerką grupy Best Crew- zwycięzców między innymi "Rytmu Ulicy" i "Nie łam się 2014". Na sali jest profesjonalną instruktorką, potrafi być stanowcza i wymagająca.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Paulina Lenczyk

Instruktor


Instruktorka z 8-letnim doświadczeniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji osiąga coraz większe sukcesy na polskiej scenie tanecznej. Jej niekonwencjonalne podejście do nauki tańca spowodowało, że obecnie jest zapraszana do prowadzenie warsztatów w całym kraju. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat techniki tanecznej, ale także z dziedziny historii kultury hip hopowej. Jako trenerka jest bardzo wymagająca, dzięki czemu wyszkoliła już wielu profesjonalnych tancerzy. Grupy przez nią prowadzone takie jak "Check this out", "Kuchitachi" czy "Monsters" coraz częściej znajdują się w czołówkach największych imprez tanecznych w Polsce .
Do prowadzenia zajęć podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem

Martyna Borowiec

Instruktor


Reprezentantka street-dance’owej ekipy Ślunski Azyl (finalistów V edycji "Got to dance"). Po raz pierwszy na salę taneczną weszła mając 16 lat, tam poczuła, że to jest właśnie jej miejsce. Swoje umiejętności zawdzięcza wieloletniej pracy oraz treningom u znanych osobistości z dziedziny street-dance jak i choreografii. Jej ulubione style to hip hop, popping, locking oraz house. W latach 2009-2012 została członkiem Teatru Bezpańskiego, w którym spełniała się jako aktorka, tancerka, a nawet chórzystka. Wzięła udział w projektach scenicznych:" Historia Pewnej Zbrodni", "Strzał w dziesiątkę" oraz licznych recitalach i happeningach. Jej wszechstronność taneczna zaowocowała wieloma zwycięstwami oraz wyróżnieniami zdobywanymi na różnego rodzaju turniejach tanecznych.
Swoją wiedzą i na bieżąco zbieranym doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się na zajęciach i warsztatach.

Weronika Lysko

Instruktor


Od 9 lat trenuje taniec. Należała do zespołów działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Tychach. Były to zespoły tańca ludowego i nowoczesnego TIP TOP, tańca towarzyskiego FEELING. Zespół tańca jazzowego D WAY OF LIVE. Pracuje w Teatrze Bezpańskim. Bierze udział w wielu warsztatach tanecznych np. w Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kielcach, w warsztatach tanecznych z Luciano di Natale. Prowadziła grupę TIP TOP I w Młodzieżowym Domu Kultury w Tychach. Prowadzi zajęcia warsztatowe w szkołach tańca „Dream Dance”, „Prestige”. Uczęszcza do Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Uczy baletu, tańca współczesnego, jazzu oraz tanca towarzyskiego.
Profesjonalistka w każdym calu.

Radek Nosal

Instruktor


Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Licencjonowany Instruktor Zumba Fitness (ok. 2 lata) – przynależność do ZIN (Zumba Instruktor Network). Instruktor "Fitness - nowoczesne formy gimnastyki" i trener piłki nożnej. Zakochany w tańcu kultury hip-hopu (ok. 5 lat) Prezenter wielu maratonów i warsztatów Zumba Fitness.
Na zajęciach zawsze oddaje całą swoją enegrię, którą czerpie z zadowolenia kursantów.

Dominika Garbulowska

Instruktor


Swoją przygodę po świecie tanecznym zaczęła w podstawówce. Na początku traktowała taniec jako hobby, lecz z czasem przerodziło sie to w coś więcej. Przez lata szkoliła swoją technikę pod okiem różnych instruktorów. W 2010 kiedy poczuła co to prawdziwy hip hop uświadomiła sobie co jest jej celem w życiu, oraz że nikt ani nic nie zdoła jej powstrzymać. Od 2013 roku należy do hip hopowego crew CHECK THIS OUT, a juz teraz do ich nowego, tętniącego czarnym klimatem studia. Swoje umiejętności i wiedzę taneczną mogła wzbogacać u takich autorytetów jak : Henry Link, Marquest, Niako, Joseph Go, Hiro, Djidawi, Marvin Gofin, Junior Boogi i wielu innych. Pomimo młodego wieku nabrała dużego doświadczenia jako tancerz i choreograf. Brała udział w różnego rodzaju musicalach, koncertach, występowała w programie "Jaka to melodia". Upływajce lata i ciężkie treningi nie zniechęciły jej, wręcz przeciwnie pomogły wyrobić jej swój własny oryginalny styl, który teraz może pokazywać na Polskich i zagranicznych eventach tj.: Rytm Ulicy, Hip Hop High Level, Wirujaca Strefa,Gdańsk Dźwiga Muzę, Your Original Style, SDK , Juste Debout itp.
Doświadczony tancerz i choreograf. Dzięki jej umiejętnościom dydaktycznym , nauka staje się prosta.

Agnieszka Fułek

Instruktor


Instruktorka tańca Hip hop i House, tancerka i choreograf grupy Ślunki Azyl. Tańczy od 8 roku życia Od 7 lat swoją wiedzę i umiejętności przekazuje w szkołach tańca na śląsku. Organizatorka ogólnopolskiego turnieju "Spal Trampy". Kształci się u najlepszych tancerzy z Polski i zagranicy. Ostanie Osiągnięcia: I miejsce hip hop Rytm Ulicy 2013 2 miejsce house StreetStylez 2013 2 miejsce hip hop Back to the streets 2012 3 miejsce house Face2Face 2013 1 miejsce hip hop "Nie Łam Się" 2012 4 miejsce hip hop 2vs2 Wirującą Strefa 2012. Wraz ze swoją grupą "Ślunski azyl" dostała się do finałowego odcinka tanecznego programu "Got To Dance".
Wielokrotnie nagradzana prawdziwa mistrzyni, która zaraża uśmiechem.

Marta Dutkiewicz

Instruktor


Marta już w wieku 12 lat zainspirowana muzyką i kulturą Jamajki zaczęła uczyć się pierwszych dancehallowych kroków. Od 2010 roku regularnie szkoli się u najbardziej cenionych instruktorów z Polski : Ula Afro Fryc, Malwina Żygowska, Weronika Otrębska, Joanna Guła, Cookie Monster, Monika Cichocka, Michalina Rudek, Kasia Jukowska, Mateusz Nowak; z Europy: Alevanille, Swaggi Maggi, Kate Baba; z Jamajki: Kimiko Versatile, Dhq Latesha, Orville Xpressionz, Andre Cosmic, Matthew Richards i Conray Richards (Shady Squad), Ovamarz; oraz ze Stanów Zjednoczonych: Ser Ledgen. Brała udział w zawodach Slavic Dancehall Queen 2015 oraz występowała z takimi artystami jak Deadly Hunta (UK), Dark Angel (UK), Dancehall Masak-rah, Junior Stress, Bas Tajpan, Bon One i Sokos. Razem z Lavinią od 2011 roku tworzą duet Stylish Dancerz. Obecnie współtworzy ekipę United Royal Tribe. Od 2 lat rozwija swoje umiejętności kładąc nacisk na Dancehall Queen Style i Twerk.
Od swoich uczniów wymaga zaangażowania i pracowitości, ale najważniejsze to radości z tańca.

Angelika Warzyńska

Instruktor


Od ósmego roku życia tańczy taniec towarzyski, tańczyła i grała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Skończyła Studium Aktorskie w Krakowie, grała w Teatrze Tańca Morpho, obecnie pracuje z Teatrem Bezpańskim. Od 7 lat prowadzi zajęcia w wielu Szkołach i Studiach Tańca - latino, balet, hip hop, jazz oraz taniec towarzyski. Tancerka grupy Movement Stage Dancers, z którą na co dzień trenuje w studio Tańca Check This Out. W lipcu 2015 r wraz z grupą tańczyła u boku zespołu FEEL na "Wielkim odliczaniu do Eska Music Awards" oraz "Lato Zet i Dwójki".
Najwyższa jakość umiejętności i widowiska na światowym poziomie.

Poznaj nasz zespół:

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

[[[["field36","contains","1"]],[["show_fields","field38,field37"]],"and"],[[["field36","contains","1"],["field38","equal_to","1"]],[["show_fields","field11,field16"]],"and"],[[["field36","contains","1"],["field38","equal_to","2"]],[["show_fields","field11,field13,field16"]],"and"],[[["field36","contains","1"],["field38","equal_to","3"]],[["show_fields","field11,field13,field41,field16"]],"and"],[[["field36","contains","1"],["field38","equal_to","4"]],[["show_fields","field11,field13,field41,field40,field16"]],"and"],[[["field37","contains","1"],["field38","equal_to","5"]],[["show_fields","field11,field13,field41,field40,field16,field39"]],"and"],[[["field36","contains","2"]],[["show_fields","field49"]],"or"],[[["field36","contains","2"],["field49","greater_than","0"]],[["show_fields","field50,field49,field53,field51,field34,field33,field32,field31,field30,field54,field52,field3"]],"and"],[[["field36","contains","1"],["field16","equal_to","TAK"]],[["show_fields","field54,field33,field31,field30,field34,field32"]],"and"],[[["field36","contains","3"]],[["show_fields","field55"]],"and"],[[["field36","contains","3"],["field55","contains","1"]],[["show_fields","field34,field56,field33,field32,field30,field31,field42"]],"and"],[[["field36","contains","3"],["field55","contains","2"]],[["show_fields","field24,field15,field44,field56,field34,field33,field32,field31,field30,field45,field17"]],"and"],[[["field36","greater_than","0"],["field34","equal_to","TAK"]],[["show_fields","field35"]],"and"]]
1 Step 1
Wybrane KursyWskaż, jakie kursy Cię interesują.

Kursy dla Dzieci

Kursy przygotowane i prowadzone dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych

Informacje o dzieciach

Proszę, podaj ilość dzieci, które miałyby uczęszczać na zajęcia
0
0
5
Imię i Nazwisko Pierwszego Dziecka
Imię i Nazwisko Drugiego Dziecka
Imię i Nazwisko Trzeciego Dziecka
Imię i Nazwisko Czwartego Dziecka
Imię i Nazwisko Piątego Dziecka
Oświadczenie o osobach niepełnoletnich

Kursy dla młodzieży

Wskaż dla kogo chcesz zarezerwować kurs:
Wskarz interesujące kursy dla młodzieżyKursy przygotowane i prowadzone dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Imię Kursanta
Nazwisko Kursanta
Telefon Kursanta
Email Kursanta

Kursy dla dorosłych

Wskaż dla kogo chcesz zarezerwować kurs:
Kurs dla PartneraTwoim partnerem powinna być osoba pełnoletnia.
Imię Partnera
Nazwisko Partnera
Telefon Partnera
Email Partnera
Zajęcia IndywidualneZajęcia prowadzone w toku indywidualnym
Dane Zamawiającego
Dane Opiekuna
Twoje Dane
Wskaż interesujące Cię kursy dla dorosłychKursy przygotowane i prowadzone dla studentów i osób pełnoletnich
Imię
Nazwisko
Telefon Kontaktowyfull name
Regulamin CTO
Previous
Next