Instruktorzy szkoły tańca CTO w Gliwicach

Od zawsze marzyłyśmy o założeniu własnego Studia Tańca. Nasz upór i wytrwałość sprawiły, że to marzenie stało się rzeczywistością! Bogate doświadczenie w pracy jako instruktorki tańca, pomogło stworzyć nam wizję szkoły tańca, w której najważniejszy jest klient.

Kadra Instruktorów CTO

CTO to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół CTO tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i lekcji tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić niesamowitą atmosferę podczas zajęć. U nas nie tylko nauczycie się tańczyć w energetycznych rytmach zumby, gorącym latino czy nowoczesnym house, ale poznacie również wielu nowych ludzi i dowiecie się wszystkiego o kulturze hip hop, break dance oraz innych stylach tańca. Nie ograniczamy się wyłącznie do najpopularniejszych rodzajów muzyki, ale zachęcamy naszych klientów również do podejmowania nowych wyzwań, oferując zajęcia fitness na trampolinach, jazz lub akrobatykę.

Joanna Gogolińska

Instruktor

884887717


Swoją karierę zaczęła w wieku 13 lat i bardzo szybko pokazała na co ją stać. Za swoje największe osiągnięcia uważa udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz" i "Eurowizja 2010", a także wieloletnią współpracę z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?" Jest osobą wyjątkowo ciepłą i otwartą, dzięki czemu świetnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Jest założycielką i trenerką grupy Best Crew- zwycięzców między innymi "Rytmu Ulicy" i "Nie łam się 2014". Na sali jest profesjonalną instruktorką, potrafi być stanowcza i wymagająca.
Stara się być wsparciem dla swoich podopiecznych także poza salą taneczną.

Paulina Lenczyk

Instruktor


Instruktorka z 8-letnim doświadczeniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji osiąga coraz większe sukcesy na polskiej scenie tanecznej. Jej niekonwencjonalne podejście do nauki tańca spowodowało, że obecnie jest zapraszana do prowadzenie warsztatów w całym kraju. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko na temat techniki tanecznej, ale także z dziedziny historii kultury hip hopowej. Jako trenerka jest bardzo wymagająca, dzięki czemu wyszkoliła już wielu profesjonalnych tancerzy. Grupy przez nią prowadzone takie jak "Check this out", "Kuchitachi" czy "Monsters" coraz częściej znajdują się w czołówkach największych imprez tanecznych w Polsce .
Do prowadzenia zajęć podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem

Martyna Borowiec

Instruktor


Reprezentantka street-dance’owej ekipy Ślunski Azyl (finalistów V edycji "Got to dance"). Po raz pierwszy na salę taneczną weszła mając 16 lat, tam poczuła, że to jest właśnie jej miejsce. Swoje umiejętności zawdzięcza wieloletniej pracy oraz treningom u znanych osobistości z dziedziny street-dance jak i choreografii. Jej ulubione style to hip hop, popping, locking oraz house. W latach 2009-2012 została członkiem Teatru Bezpańskiego, w którym spełniała się jako aktorka, tancerka, a nawet chórzystka. Wzięła udział w projektach scenicznych:" Historia Pewnej Zbrodni", "Strzał w dziesiątkę" oraz licznych recitalach i happeningach. Jej wszechstronność taneczna zaowocowała wieloma zwycięstwami oraz wyróżnieniami zdobywanymi na różnego rodzaju turniejach tanecznych.
Swoją wiedzą i na bieżąco zbieranym doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się na zajęciach i warsztatach.

Weronika Lysko

Instruktor


Od 9 lat trenuje taniec. Należała do zespołów działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Tychach. Były to zespoły tańca ludowego i nowoczesnego TIP TOP, tańca towarzyskiego FEELING. Zespół tańca jazzowego D WAY OF LIVE. Pracuje w Teatrze Bezpańskim. Bierze udział w wielu warsztatach tanecznych np. w Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kielcach, w warsztatach tanecznych z Luciano di Natale. Prowadziła grupę TIP TOP I w Młodzieżowym Domu Kultury w Tychach. Prowadzi zajęcia warsztatowe w szkołach tańca „Dream Dance”, „Prestige”. Uczęszcza do Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Uczy baletu, tańca współczesnego, jazzu oraz tanca towarzyskiego.
Profesjonalistka w każdym calu.

Radek Nosal

Instruktor


Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Licencjonowany Instruktor Zumba Fitness (ok. 2 lata) – przynależność do ZIN (Zumba Instruktor Network). Instruktor "Fitness - nowoczesne formy gimnastyki" i trener piłki nożnej. Zakochany w tańcu kultury hip-hopu (ok. 5 lat) Prezenter wielu maratonów i warsztatów Zumba Fitness.
Na zajęciach zawsze oddaje całą swoją enegrię, którą czerpie z zadowolenia kursantów.

Dominika Garbulowska

Instruktor


Swoją przygodę po świecie tanecznym zaczęła w podstawówce. Na początku traktowała taniec jako hobby, lecz z czasem przerodziło sie to w coś więcej. Przez lata szkoliła swoją technikę pod okiem różnych instruktorów. W 2010 kiedy poczuła co to prawdziwy hip hop uświadomiła sobie co jest jej celem w życiu, oraz że nikt ani nic nie zdoła jej powstrzymać. Od 2013 roku należy do hip hopowego crew CHECK THIS OUT, a juz teraz do ich nowego, tętniącego czarnym klimatem studia. Swoje umiejętności i wiedzę taneczną mogła wzbogacać u takich autorytetów jak : Henry Link, Marquest, Niako, Joseph Go, Hiro, Djidawi, Marvin Gofin, Junior Boogi i wielu innych. Pomimo młodego wieku nabrała dużego doświadczenia jako tancerz i choreograf. Brała udział w różnego rodzaju musicalach, koncertach, występowała w programie "Jaka to melodia". Upływajce lata i ciężkie treningi nie zniechęciły jej, wręcz przeciwnie pomogły wyrobić jej swój własny oryginalny styl, który teraz może pokazywać na Polskich i zagranicznych eventach tj.: Rytm Ulicy, Hip Hop High Level, Wirujaca Strefa,Gdańsk Dźwiga Muzę, Your Original Style, SDK , Juste Debout itp.
Doświadczony tancerz i choreograf. Dzięki jej umiejętnościom dydaktycznym , nauka staje się prosta.

Agnieszka Fułek

Instruktor


Instruktorka tańca Hip hop i House, tancerka i choreograf grupy Ślunki Azyl. Tańczy od 8 roku życia Od 7 lat swoją wiedzę i umiejętności przekazuje w szkołach tańca na śląsku. Organizatorka ogólnopolskiego turnieju "Spal Trampy". Kształci się u najlepszych tancerzy z Polski i zagranicy. Ostanie Osiągnięcia: I miejsce hip hop Rytm Ulicy 2013 2 miejsce house StreetStylez 2013 2 miejsce hip hop Back to the streets 2012 3 miejsce house Face2Face 2013 1 miejsce hip hop "Nie Łam Się" 2012 4 miejsce hip hop 2vs2 Wirującą Strefa 2012. Wraz ze swoją grupą "Ślunski azyl" dostała się do finałowego odcinka tanecznego programu "Got To Dance".
Wielokrotnie nagradzana prawdziwa mistrzyni, która zaraża uśmiechem.

Angelika Warzyńska

Instruktor


Od ósmego roku życia tańczy taniec towarzyski, tańczyła i grała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Skończyła Studium Aktorskie w Krakowie, grała w Teatrze Tańca Morpho, obecnie pracuje z Teatrem Bezpańskim. Od 7 lat prowadzi zajęcia w wielu Szkołach i Studiach Tańca - latino, balet, hip hop, jazz oraz taniec towarzyski. Tancerka grupy Movement Stage Dancers, z którą na co dzień trenuje w studio Tańca Check This Out. W lipcu 2015 r wraz z grupą tańczyła u boku zespołu FEEL na "Wielkim odliczaniu do Eska Music Awards" oraz "Lato Zet i Dwójki".
Najwyższa jakość umiejętności i widowiska na światowym poziomie.

Agnieszka Dwojak

Instruktor


Instruktor Rekreacji Ruchowej, aktorka teatralna z fantastycznym podejściem do dzieci. Łączy anielską cierpliwość i młodzieńczą energię. Prowadzi zajęcia z Baletu, Jazzu, Tańca Współczesnego. Hip-Hopu, Latino Solo.
Aktorka Teatralna i Instruktor najmłodszych.

Kinga Harazim

Instruktor


Finalistka Mistrzostw Polski FTS w klasach, II vice Mistrzynią Okręgu Lubelskiego. Dwukrotna finalistka Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotna zdobywczynia Pucharu Okręgu, na koncie ma wiele zwycięstw na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Z wykształcenia jest magistrem Inżynierii finansowej, jednak to taniec stanowi sens jej życia. Jest instruktorką ZUMBA, licencjonowanym instruktorem tańca sportowego, instruktorem fitness oraz Jumping Frog. Prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zaszczepia swoją pasję innym. Kinga to osoba sympatyczna i pogodna, a zarazem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia oraz otaczających ją ludzi.
Klasa taneczna "S" w stylu Latynoamerykańskim

Daniel Szarek

Instruktor


Zajmuje się tańcem od najmłodszych lat. Reprezentant Bboy'owej ekipy "Fresh Flava". W szkole tańca CTO, prowadzi zajęcia z Breaking'u. Uczestnik wielu popularnych programów rozrywkowo-tanecznych, m.in: "Got to Dance".
Doskonałe zajęcia ruchowe dla każdego

Daria Dziura

Instruktor


W CTO uczy Dancehall i Twerk'u. Ciągle poszukiwania, pokora oraz rozbudowywanie warsztatu tanecznego, a następnie doskonalenie się w wybranych technikach, nauczyło ją dyscypliny i wytrwałości. Dzieli się z ludźmi swoim bogatym doświadczeniem.
Certyfikowany Instruktor Tańca Dancehall

Martyna Rejczak

Instruktor


Wielokrotnie nagradzana na konkursach w Polsce i za granicą. Zdobywczyni m.in. - III nagrody w kategorii "Raks Sharki Queen" podczas międzynarodowego festiwalu Egyptian Fever Festival V (2013) - III miejsca w kategorii Show Bellydance Solo podczas II Eastern European Oriental Champioship. (2013) - III miejsca w międzynarodowym konkursie "Ultimate Bellydancer" w kategorii Fusion Solo (2013) - III miejsc w kategoriach: Profi Solo Belly Dance i Profi Solo Tribal w międzynarodowym konkursie "Liptov Orient Festival" (2013) Juror i instruktor dwóch edycji Festiwalu "Orientalna Kontrabanda" w Opolu.
Profesjonalna tancerka tańca orientalnego oraz Tribal Belly Dance

Paulina Stępniak

Instruktor


Najmłodsza z Ekipy CTO, z doskonałym przygotowaniem technicznym. Eksperymentatorka, pełna energii i determinacji. Eksploruje nowe style takie jak m.in. Shuffle Dance.
Instruktorka Shuffle Dance

Poznaj nasz zespół:

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Gliwice