Kursy Tańca

dla MŁODZIEŻY

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Sprawdź TO.


Więcej

Kursy dla młodzieży — twerk, house

Lekcje tańca dla młodzieży to doskonały pomysł na organizację czasu wolnego dorastającym młodym ludziom. Dancehall czy break dance są prowadzone w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Te lekcje tańca są okazją do nawiązania nowych znajomości, rozwinięcia zainteresowań, doszlifowania umiejętności przed konkursami czy imprezami okolicznościowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hip hop, jazz, dancehall, break dance i innymi.

HIP HOP

HIP HOP

OD99 PLNmiesiąc

Hip-Hop powstał w Nowym Yorku, a charakteryzuje go cykliczny ruch ciała zwany "bounce". Zajęcia oparte są na nauce choreografii oraz improwizacji czyli tzw. "freestyle". Każdy uczestnik podczas zajęć poznaje różne style tańców ulicznych takich jak: locking, popping, house czy b'boying.
Grupa I 13-17 LATŚRODA
20:00-21:00
PIĄTEK
20:00-21:00
Grupa II FREESTYLE- OPENŚRODA
19:00-20:00
SHUFFLE DANCE

SHUFFLE DANCE

99 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Freestyle'owy taniec polegający na pozornym "ślizganiu się" po podłożu.W taniec można wplatać kicki (wykopy), spiny (obroty), czy nawet moonwalka. Wraz z rozwojem muzyki elektronicznej rozwinął się też wachlarz gatunków do których można tańczyć. Są to trance, psytrance oraz hardstyle i ich pochodne. Taniec pochodzi z Australii z miejscowości Melbourne.
Grupa I
OPEN
CZWARTEK
19:00-20:00
JAZZ

JAZZ

OD119 PLNmiesięcznie

Jazz to styl tańca nowoczesnego u którego podstaw leży balet. Jest to taniec kontrastów oparty na przeciwnościach takich jak wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Ruchy te połączone są z charakterystyczną dla tańca jazzowego izolacją(wykonywaniem niezależnych ruchów poszczególnych części ciała).
Grupa I 12-15 LATPONIEDZIAŁEK
16:00-17:00
CZWARTEK
16:00-17:00
Grupa II ZAAWANSOWANYPONIEDZIAŁEK
19:00-20:00
CZWARTEK
19:00-21:00
TWERK

TWERK

99 PLNmiesięcznie

Twerk to rodzaj tańca popularny głównie wśród kobiet. Polega na rytmicznym poruszaniu pośladkami. To doskonały sposób na utrzymaniu pięknej talii i pośladków. Zapraszamy na energetyczne zajęcia dla kobiet twerk w Gliwicach.
Grupa IWTOREK
18:00-19:00
DANCEHALL

DANCEHALL

99 PLNmiesięcznie

Dancehall wywodzi się z Jamajki. Charakteryzuje go, znany wszystkim, specyficzny ruch bioder. To żywiołowy taniec, pełen pozytywnej energii. Przyjdź na dancehall, aby poznać nowe kroki, historię i poruszać się do gorących rytmów muzyki Reggae!
Grupa IWTOREK
19:00-20:00
HOUSE

HOUSE

99 PLNmiesięcznie

House dance to grupa tańców, które pierwotnie tańczono do muzyki house. Taniec ten ma swoje korzenie w Chicago, ale największy rozwój przeżył w klubach Nowego Jorku. Zaadaptował na swoje potrzeby kroki i ruchy z bardzo wielu źródeł- między innymi z capoeiry, jazzu i salsy. Ma wiele odmian i technik, które często znacznie różnią się między sobą
Grupa I POCZĄTKUJĄCYWTOREK
20:00-21:00
Grupa II ZAAWANSOWANYWTOREK
21:00-22:00
POPPING

POPPING

99 PLNmiesięcznie

Popping to taniec uliczny, zaliczany (obok lockingu) do grona oryginalnych „funky styles”. Został stworzony w 1974 we Fresno (stan Kalifornia) w społeczności afro-amerykańskiej przez Boogaloo Sama i jego brata Popin’ Pete’a. Popping polega on na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Tancerz poppingu zwany jest popperem. Jako jeden z najwcześniejszych styli popping jest zaliczany do tańca hip hop. Zajęcia z poppingu w Gliwicach są prowadzone przez doświadczonych i charyzmatycznych instruktorów.
Grupa I POCZĄTKUJĄCYPONIEDZIAŁEK
20:00-21:00
Grupa II ZAAWANSOWANYŚRODA
19:00-20:00
BREAK DANCE

BREAK DANCE

119 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Jeżeli jesteś aktywnym nastolatkiem, chcesz rozwijać swoje zainteresowania oraz poznawać nowych ludzi, kurs tańca dancehall lub break dance będzie doskonałym pomysłem na zagospodarowanie czasu wolnego. Jednocześnie, jeżeli szukasz nieszablonowego i odlotowego miejsca na imprezę, zapoznaj się z naszą ofertą organizacji urodzin w Rybniku. Zaskocz swoich znajomych! Zapraszamy do kontaktu.
Grupa IWTOREK
18:00-19:00
CZWARTEK
18:00-19:00

Jeżeli sam opis to dla Ciebie za mało, zapraszamy na zajęcia dla młodzieży w Gliwicach. Ćwiczenia na trampolinach, twerk, house i inne rytmy pozwolą Ci na własnej skórze poczuć muzyczną pozytywną atmosferę, jaka u nas panuje. Zapraszamy także na balet dla dzieci.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin