parallax background

Kursy Tańca

dla MŁODZIEŻY

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Sprawdź TO.


Więcej

Kursy dla młodzieży — hip hop i jazz

Kursy tańca dla młodzieży to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego przez dorastających młodych ludzi. Zajęcia z dancehall, break dance czy poppingu prowadzone są w przyjaznej i niezobowiązującej atmosferze. Dodatkowo lekcje tańca są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości z osobami o tych samych zainteresowaniach, rozwinięcia swoich pasji, jak również szlifowania umiejętności przed konkursami czy imprezami okolicznościowymi. Poznaj wszystkie kursy taneczne dla młodzieży, jakie oferujemy!

age_hiphop

HIP HOP

125 PLNmiesiąc

Hip-Hop powstał w Nowym Yorku, a charakteryzuje go cykliczny ruch ciała zwany "bounce". Zajęcia oparte są na nauce choreografii oraz improwizacji czyli tzw. "freestyle". Każdy uczestnik podczas zajęć poznaje różne style tańców ulicznych takich jak: locking, popping, house czy b'boying.
Grupa I PONIEDZIAŁEK
20:00-21:00
CZWARTEK
19:00-20:00
cto-taniec

SHUFFLE DANCE

100 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Freestyle'owy taniec polegający na pozornym "ślizganiu się" po podłożu.W taniec można wplatać kicki (wykopy), spiny (obroty), czy nawet moonwalka. Wraz z rozwojem muzyki elektronicznej rozwinął się też wachlarz gatunków do których można tańczyć. Są to trance, psytrance oraz hardstyle i ich pochodne. Taniec pochodzi z Australii z miejscowości Melbourne.
Grupa I
OPEN
CZWARTEK
20:00-21:00
age_jazz_dance

JAZZ/WSPÓŁCZESNY

125 PLNmiesięcznie

Jazz to styl tańca nowoczesnego u którego podstaw leży balet. Jest to taniec kontrastów oparty na przeciwnościach takich jak wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Ruchy te połączone są z charakterystyczną dla tańca jazzowego izolacją(wykonywaniem niezależnych ruchów poszczególnych części ciała).
Grupa CZWARTEK
19:00-20:00
twerk

TWERK

100 PLNmiesięcznie

Twerk to rodzaj tańca popularny głównie wśród kobiet. Polega na rytmicznym poruszaniu pośladkami. To doskonały sposób na utrzymaniu pięknej talii i pośladków. Zapraszamy na energetyczne zajęcia dla kobiet twerk w Gliwicach.
Grupa I-NOWA PIĄTEK
20:00-21:00
Grupa II- KONTYNUACJA WTOREK
18:00-19:00
age_dancehall

DANCEHALL

100 PLNmiesięcznie

Dancehall wywodzi się z Jamajki. Charakteryzuje go, znany wszystkim, specyficzny ruch bioder. To żywiołowy taniec, pełen pozytywnej energii. Przyjdź na dancehall, aby poznać nowe kroki, historię i poruszać się do gorących rytmów muzyki Reggae!
Grupa I-NOWA PIĄTEK
20:00-21:00
Grupa II-KONTYNUACJA WTOREK
19:00-20:00
age_house

HOUSE

100 PLNmiesięcznie

House dance to grupa tańców, które pierwotnie tańczono do muzyki house. Taniec ten ma swoje korzenie w Chicago, ale największy rozwój przeżył w klubach Nowego Jorku. Zaadaptował na swoje potrzeby kroki i ruchy z bardzo wielu źródeł- między innymi z capoeiry, jazzu i salsy. Ma wiele odmian i technik, które często znacznie różnią się między sobą
Grupa OPEN WTOREK
20:00-21:00
age_medium_hiphop

POPPING

100 PLNmiesięcznie

Popping to taniec uliczny, zaliczany (obok lockingu) do grona oryginalnych „funky styles”. Został stworzony w 1974 we Fresno (stan Kalifornia) w społeczności afro-amerykańskiej przez Boogaloo Sama i jego brata Popin’ Pete’a. Popping polega on na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Tancerz poppingu zwany jest popperem. Jako jeden z najwcześniejszych styli popping jest zaliczany do tańca hip hop. Zajęcia z poppingu w Gliwicach są prowadzone przez doświadczonych i charyzmatycznych instruktorów.
Grupa I POCZĄTKUJĄCY ŚRODA
18:00-19:00
Grupa II ZAAWANSOWANY ŚRODA
19:00-20:00
age_break_dancer

BREAK DANCE

125 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Jeżeli jesteś aktywnym nastolatkiem, chcesz rozwijać swoje zainteresowania oraz poznawać nowych ludzi, kurs tańca dancehall lub break dance będzie doskonałym pomysłem na zagospodarowanie czasu wolnego. Jednocześnie, jeżeli szukasz nieszablonowego i odlotowego miejsca na imprezę, zapoznaj się z naszą ofertą organizacji urodzin w Rybniku. Zaskocz swoich znajomych! Zapraszamy do kontaktu.
Grupa I KONTYNUACJA WTOREK
18:00-19:00
CZWARTEK
18:00-19:00
Grupa II POCZĄTKUJĄCA WTOREK
18:00-19:00
CZWARTEK
17:00-18:00
agnieszka_fulek

FREESTYLE

100 PLNmiesięcznie

Preestyle Zajęcia oparte są na nauce improwizacji czyli tak zwanym freestyle. Każdy uczestnik podczas zajęć poznaje różne narzędzia, które tworzą jego hip hop freestyle. Zajęcia z freestyle w Gliwicach są prowadzone przez doświadczonych i charyzmatycznych instruktorów.
Grupa open ŚRODA
20:00-21:00
age_jazz_dance

KONTAKT IMPROWIZACJA

100 PLNmiesięcznie

Kontakt improwizacjaTo technika tańca, w której kontakt fizyczny jest punktem startowym poszukiwań poprzez improwizację ruchową. Kontakt improwizacja Zajęcia z kontakt improwizacji w Gliwicach są prowadzone przez doświadczonych i charyzmatycznych instruktorów.
Grupa OPEN CZWARTEK
20:00-21:00

Jeżeli sam opis to dla Ciebie za mało, zapraszamy na zajęcia dla młodzieży w Gliwicach. Energetyczna muzyka i dynamiczne choreografie pozwolą Ci na własnej skórze poczuć muzyczną pozytywną atmosferę, jaka u nas panuje.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin