parallax background

Kursy Tańca

dla DZIECI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.


Więcej

Balet dla dzieci, hip hop i inne kursy tańca

Wszystkie z oferowanych przez naszą szkołę kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu najmłodsi opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę. Dopiero później przychodzi czas na szlifowanie warsztatu i wspinanie się na kolejne poziomy zaawansowania w balecie, break dance czy hip hop. Warto w tym miejscu wspomnieć, że grupy trenujące hip hop w naszej szkole mają bardzo dobre wyniki turniejowe. Warto włączyć swoje dziecko do jednej z nich i zaszczepić w nim miłość do tego niezwykłego tańca.

Dzieci mają różne gusta muzyczne. Dlatego oferowane przez nas zajęcia taneczne muszą uwzględniać różnorodne potrzeby i oczekiwania najmłodszych. Każde z nich na swój sposób inspirują, motywują, podnoszą sprawność fizyczną i relaksują. W ofercie dla najmłodszych przygotowaliśmy też propozycję organizacji urodzin w muzycznych klimatach szkoły tańca w Gliwicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

age_hip_maluszki

HIP MALUSZKI

109 PLNmiesięcznie

  • Wiek: 3-6 lat
Hip maluszki - zajęcia oparte na nauce podstawowych elementów rytmiki oraz tańca hip hop. Dzieci w rytmie energetycznej i wesołej muzyki uczą się krótkich układów. Dzięki temu pracują nad kondycją fizyczną, która jest tak ważna dla zdrowia i prawidłowego rozwoju.
Grupa I
3-6 lat
WTOREK
16:15 - 17:00
Grupa I
8-12 lat
CZWARTEK
16:00 - 16:45
age_dzieci_balet

BALET

109 PLNmiesięcznie

  • Wiek: 3-6 lat
Balet - Uczy dzieci wrażliwości, zwinności i gracji, ale także współpracy w grupie oraz dyscypliny. Co więcej, dzięki takim czynnościom jak: poprawne stawianie stóp, trzymanie głowy i ruch ramion, balet pomaga skorygować postawę i rozciągnąć ciało małych tancerzy.
Grupa I
3-6 lat
WTOREK
15:30 - 16:15
Grupa I
8-12 lat
CZWARTEK
16:45 - 17:30

age_dzieci_hiphop

HIP HOP

169 PLNmiesięcznie

  • Wiek: 7-12 lat
Hip Hop – Taniec ten powstał w Nowym Jorku, charakteryzuje go cykliczny ruch ciała zwany "bounce". Zajęcia oparte są na nauce choreografii oraz improwizacji czyli tzw. "freestyle". Taniec ten wymaga dużego wyczucia rytmu i świadomości swojego ciała. Nie bez znaczenia jest również umiejętność izolacji poszczególnych części ciała.
Grupa I 7-9 lat PONIEDZIAŁEK
16:00-17:00
ŚRODA
16:00-17:00
Grupa II 10-12 lat WTOREK
19:00-20:00
CZWARTEK
18:30-19:30

BREAK DANCE

169 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Break Dance – Taniec ten powstał w Nowym Jorku w dzielnicy Bronx. Rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych „w parterze”. Osoba tańcząca breakdance to b-boy lub b-girl. To zajęcia uwielbiane głównie przez chłopców, kojarzące się z siłą i sprawnością. Poprawiają koordynację, równowagę i zapewnią prawidłowy rozwój ciała w pełnym zakresie. Ponadto dodają siły, pewności siebie, a po pewnym czasie pozwalają na wykonywanie efektownych figur!
Grupa I KONTYNUACJA WTOREK
18:00-19:00
CZWARTEK
17:00-18:00
Grupa II POCZĄTKUJĄCA WTOREK
17:00-18:00
CZWARTEK
16:00-17:00

akrobatyka

AKROBATYKA

119 PLNmiesięcznie

  • Wiek: 7-13 lat
AKROBATYKA – To przede wszystkim sprawność i koordynacja. Zajęcia mają na celu wzmocnienie, rozciągnięcie i poprawę gibkości oraz koordynacji przestrzennej całego ciała. Wspomagają wszelkie aktywności taneczne, pozytywnie wpływając na siłę i prawidłową sylwetkę dziecka. To odpowiednia dawka ruchu dla prawidłowego rozwoju, dzięki temu możemy mieć pewność, że dziecko będzie zdrowe, a jego masa ciała odpowiednia.
Grupa I
4-7 lat
PIĄTEK
16:30 - 17:30
Grupa II
8-12 lat
PIĄTEK
17:30 - 18:30
age_junior

SHUFFLE DANCE

109 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Shuffle - Freestyle'owy taniec polegający na pozornym "ślizganiu się" po podłożu. W taniec można wplatać kicki (wykopy), spiny (obroty), czy nawet moonwalka. Wraz z rozwojem muzyki elektronicznej rozwinął się też wachlarz gatunków do których można tańczyć. Taniec pochodzi z Australii z miejscowości Melbourne.
GRUPA OPEN PONIEDZIAŁEK
20:00-21:00
age_jazz_dance

JAZZ

109 PLNmiesięcznie

  • Wiek: 7-12 lat
Jazz - to styl tańca u którego podstaw leży balet. Jest to taniec kontrastów oparty na przeciwnościach takich jak wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Jest to taniec dynamiczny, a wszystkie ruchy są precyzyjne. Ważne w tym tańcu są emocje, ruchy i gesty które pozwalają na swobodną wypowiedź.
GRUPA I wtorek
17:00-18:00

Zapraszamy również na zajęcia dla kobiet i mężczyzn, indywidualne lub grupowe.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Gliwice

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CTO Szkoła Tańca