Kursy Tańca

dla DZIECI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.


Więcej

Balet dla dzieci i inne kursy tańca

Kursy tańca — jazz, hip hop czy balet dla dzieci – początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu najmłodsi opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę. Kolejno przychodzi czas na szlifowanie warsztatu i wspinanie się na kolejne poziomy zaawansowania. Wiemy, że najmłodsi mają różne gusta muzyczne. Dlatego oferujemy kursy dopasowane do oczekiwań wyjątkowych klientów. W naszej szkole prowadzimy balet dla dzieci, akrobatykę, jazz — zajęcia, które inspirują, motywują, budują kondycję fizyczną oraz relaksują. W ofercie dla najmłodszych przygotowaliśmy też propozycję organizacji urodzin w muzycznych klimatach szkoły w Gliwicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!


HIP HOP

HIP HOP

119 PLNmiesięcznie

  • Wiek: Klasy 7-12 lat
Jedne z najbardziej popularnych zajęć tanecznych, które nasza szkoła tańca dla dzieci i młodzieży oferuje w swojej siedzibie w Gliwicach. Zajęcia oparte są na nauce choreografii oraz improwizacji, czyli tzw. "freestyle". Uczestnicy poznają również house, b'boying, locking, pop ping.
Grupa I 7-9 LATPONIEDZIAŁEK
17:00-18:00
ŚRODA
17:00-18:00
Grupa II 10-12 LATPONIEDZIAŁEK
16:00-17:00
ŚRODA
16:00-17:00
BREAK DANCE

BREAK DANCE

119 PLNmiesięcznie

  • Wiek: OPEN
Break dance wywodzi się z Nowego Jorku. Pierwotnie tańczony na ulicach Bronksu dzisiaj przenosi się do Gliwic. Szkoła tańca dla dzieci zaprasza na zajęcia specyficznego tańca break dance z elementami siłowo- sprawnościowymi. Dzieci uczą się kroków wykonywanych w parterze oraz ogólnej kultury tego tańca.
Grupa IWTOREK
18:00-19:00
CZWARTEK
18:00-19:00

Zapraszamy również na zajęcia dla kobiet i mężczyzn, indywidualne lub grupowe.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Gliwice

CTO Szkoła Tańca