parallax background

Kursy Tańca

dla DZIECI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dzieci opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.


Więcej

Balet dla dzieci, hip hop i inne kursy tańca

Wszystkie z oferowanych przez naszą szkołę kursy tańca dla dzieci początkowo prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu najmłodsi opanują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę. Dopiero później przychodzi czas na szlifowanie warsztatu i wspinanie się na kolejne poziomy zaawansowania w balecie, break dance czy hip hop. Warto w tym miejscu wspomnieć, że grupy trenujące hip hop w naszej szkole mają bardzo dobre wyniki turniejowe. Warto włączyć swoje dziecko do jednej z nich i zaszczepić w nim miłość do tego niezwykłego tańca.

Dzieci mają różne gusta muzyczne. Dlatego oferowane przez nas zajęcia taneczne muszą uwzględniać różnorodne potrzeby i oczekiwania najmłodszych. Każde z nich na swój sposób inspirują, motywują, podnoszą sprawność fizyczną i relaksują. W ofercie dla najmłodszych przygotowaliśmy też propozycję organizacji urodzin w muzycznych klimatach szkoły tańca w Gliwicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!


Zapraszamy również na zajęcia dla kobiet i mężczyzn, indywidualne lub grupowe.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin

Voucher Gliwice

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CTO Szkoła Tańca