Kursy Tańca

DOROSLI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!


Więcej

Kurs tańca weselnego i inne kursy dla dorosłych

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie? A może oszołomić uczestników imprezy dzięki umiejętnościom nabytym podczas kursu tańca weselnego? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! CTO w Gliwicach zaprasza na kursy tańca w parach oraz indywidualne zajęcia dla kobiet i mężczyzn.

Oferujemy zajęcia energetyczne oraz relaksujące, bogaty pakiet kursów dopasowanych do indywidualnych preferencji muzycznych oraz oczekiwań, a także naukę pierwszego tańca. Marzysz o redukcji wagi? Twoim celem jest poprawa kondycji? Masz pasję, którą chcesz rozwijać? Zumba, latino solo, high heels, dancehall, hip hop, jazz, joga, kurs tańca weselnego to rozbudowany grafik zajęć, jakie prowadzimy w Gliwicach.

Zajęcia dla kobiet, podobnie jak balet dla dzieci i kursy dla młodzieży, prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy zarażają swoją pozytywną energią. Kurs tańca weselnego sprawi, że nabierzesz pewności siebie na rodzinnych imprezach, które do tej pory były dla Ciebie męczarnią. Efekty zobaczysz już po miesiącu! Satysfakcja gwarantowana!

HIP HOP

HIP HOP

89 PLNmiesiąc

Hip hop powstał w Nowym Jorku, a charakteryzuje go cykliczny ruch ciała zwany "bounce". Te zajęcia dla kobiet obejmują zarówno naukę choreografii, jak również improwizację. Zajęcia dla kobiet to także elementy innych tańców ulicznych — locking, popping, house czy b'boying.
Grupa I POCZĄTKUJĄCYPIĄTEK
20:30-21:30
Grupa I ZAAWANSOWANYŚRODA
18:00-19:00
JAZZ

JAZZ

99 PLNmiesięcznie

Jazz opiera się na kontrastach — tancerze przyspieszają i zwalniają, podnoszą się i upadają. Ten taniec nowoczesny zawiera elementy baletu i opiera się na tzw. izolacji (wykonywaniu niezależnych ruchów poszczególnych części ciała).
Grupa ICZWARTEK
21:00-22:00

Zapraszamy na zajęcia dla kobiet oraz mężczyzn osoby, które chcą nauczyć się tańczyć, ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i rozwijać swoje hobby.

Posiadamy również ofertę obejmującą warsztaty taneczne dla młodzieży.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin