parallax background

Kursy Tańca

DOROSLI

RADOŚĆ I ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!


Więcej

Taniec towarzyski dla par i inne kursy tańca dla dorosłych

Chcesz oszołomić gości weselnych perfekcyjnym pierwszym tańcem, którego nauczycie się na lekcjach tańca dla narzeczonych? A może masz ochotę zadbać o swoje zdrowie i sportową sylwetkę? Albo chcesz nauczyć się zmysłowo poruszać i nabrać pewności siebie nie tylko na parkiecie, ale i w życiu codziennym?

Niezależnie od motywacji mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę kursu tańca dla dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe, lekcje w parach oraz spotkania indywidualne.

U nas znajdziesz zajęcia taneczne na każdą okazję dopasowane do indywidualnych preferencji muzycznych oraz oczekiwań uczestników. Dzięki nim zrelaksujesz się, ale i podniesiesz poziom energii, kiedy będzie taka potrzeba. Regularne lekcje tańca pozwolą Ci w przyjemny sposób zrzucić zbędne kilogramy i poprawią Twoją kondycję. Kto wie, może dzięki nim odkryjesz w sobie zupełnie nową pasję albo rozwiniesz tę, którą już posiadasz?

Zumba, latino solo, high heels, dancehall, hip hop, jazz, taniec dla par to tylko niektóre kursy tańca z naszego niezwykle bogatego grafiku zajęć prowadzonych w Gliwicach.

Zajęcia dla kobiet, podobnie jak balet dla dzieci i kursy dla młodzieży, prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy zarażają swoją pozytywną energią. Kurs tańca weselnego sprawi, że nabierzesz pewności siebie na rodzinnych imprezach, które do tej pory były dla Ciebie męczarnią. Efekty zobaczysz już po miesiącu! Satysfakcja gwarantowana!

Zapraszamy na zajęcia dla kobiet oraz mężczyzn osoby, które chcą nauczyć się tańczyć, ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i rozwijać swoje hobby.

Posiadamy również ofertę obejmującą warsztaty taneczne dla młodzieży.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz! Nasz Konsultant umówi Cię na dogodny termin