Kursy tańca dla dorosłych i dzieci w Gliwicach

CTO w Gliwicach oferuje kursy tańca dla dorosłych i dzieci uwzględniające pasje oraz umiejętności różnych grup wiekowych. Stawiasz pierwsze kroki na parkiecie, a może tańczyłeś wcześniej? Chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do tańca? Marzysz o związaniu swojej przyszłości z branżą taneczną?

Powodów, żeby nauczyć się poruszać w rytm muzyki lub zacząć od podstaw jest wiele — wesele, hobby, rozrywka po pracy, budowanie formy lub utrata wagi.Nie ma lepszych i gorszych argumentów! Każdy argument jest dobry, bo ruszysz się z kanapy i zadbasz o siebie! Na kursach tańca dla dorosłych i dzieci w Gliwicach tańczymy jazz, hip hop, latino, balet i inne gatunki tańca. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Dla kogo warsztaty taneczne?

Nie daj sobie wmówić, że jesteś za młody lub o zgrozo za stary na lekcje tańca. Tańczyć można w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania czy umiejętności. Na warsztatach tanecznych w Gliwicach wszystkiego nauczymy Cię od podstaw lub pomożemy szlifować posiadane umiejętności. Warto w tym miejscu dodać, że nasze kursy tańca są dostępne także dla uczestników systemu Benefit i OK System.

Skontaktuj się z oddziałem CTO w Gliwicach, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat organizowanych przez nas warsztatów tanecznych, kursów tańca dla dorosłych i pozostałej oferty. Udzielamy informacji na temat uczestnictwa w kursach tańca z kartą OK System i Benefit.

Zapraszamy na poniższezajęcia taneczne:

Skontaktuj się z oddziałem CTO w Gliwicach, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat organizowanych przez nas warsztatów tanecznych, kursów tańca dla dorosłych i pozostałej oferty. Udzielamy również informacji na temat warunków uczestnictwa w kursach tańca – Benefit i OK System.