Rusza INWAZJA CTO!
3 września 2015
KURS DLA PAR
25 stycznia 2016
Pokaż wszystko

Check This Workshops!

CHECK THIS WORKSHOPS

Zapraszamy wszystkich tancerzy kolejną już edycję warsztatów Check This Workshops
Tym razem odwiedzi nas Adam CoJest i Michał Przybyła!
Dwa różne style taneczne – dwie różne osobowości
Tym razem spotykamy się i w Gliwicach i w Rybniku!
__________________________________

Rozkład zajęć:

Rybnik
11:00-12:30 Adam
12:30-14:00 Michał Przybyła

Gliwice
16:00-17:30 Adam
17:30- 19:00 Michał Przybyła
20:00 – Jam

__________________________________

ZAPISY:
* bezpośrednio w recepcji Check This Out Dance Studio
* wiadomość na facebooku

CENA:
60zł – jedne zajęcia (1,5h)
100zł – dwa zajęcia (3h)

Płatność:
Płatność na konto bankowe.

Liczba miejsc ograniczona, dopiero po wpłacie pieniędzy wasze miejsce jest “zaklepane”.

__________________________________

ADAM COJEST
swoją przygodę z tańcem rozpoczynał w 2007 roku pod okiem Krzysztofa Mazura, Marty Mościckiej i Kamili Smalec. Dwa lata później stał się jednym z 8 założycieli Co Jest ?! Crew – obecnie jednej z najlepszych ekip Street Dance w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywał głównie na warsztatach z najlepszymi tancerzami tego świata m.in w Paryżu na warsztatach organizowanych przez Juste Debout School, Amsterdamie, we Włoszech czy na międzynarodowych obozach SDK (street dance kamp europe, house dance europe).
Za swoją specjalizację obrał house i hip hop – szkoląc się u takich legend jak Shannon, Caleaf, Tony McGregor, Rabah, Hiro, Yugson, Mr. Wiggels, Buddha Stretch, Niako, Joseph Go, Marion. jednakże dzięki Co Jest ?! Crew nie są mu obce również pozostałe techniki street dance jak break, lockin, poppin. Adam – tak jak pozostali członkowie CJC – kładzie duży nacisk na wiedzę i historię styli, których uczy oraz szanowanie i kultywowanie kultury tanecznej. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość warsztatów w całej Polsce (w Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Opolu, Lublinie, Warszawie, Białymstoku itd.). Organizuje również zawody Real Skill Battle we Wrocławiu oraz warsztaty Real Skill Workshops we Wrocławiu. Swoje doświadczenie wykorzystuje również podczas sędziowania wielu zawodów w Polsce.

MICHAŁ PRZYBYŁA
jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Uczestnik 7 edycji programu YOU CAN DANCE oraz finalista 8 edycji YOU CAN DANCE.
Jest absolwentem programu “Dance Journey”, który miał miejsce w Izraelu. Był również stażystą w Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu. Obecnie studiuje na kierunku tancerz-choreograf oraz jest solistą Częstochowskiego Teatru Tańca.

 

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia w serwisie Facebook!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *