Rozkład Jazdy 2014/15

Poniedziałek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I - III Początkujący 1 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum Początkujący 1 Martyna Borowiec
19:00 21:00 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
21:00 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Martyna Borowiec

Wtorek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:30 JAZZ Dorośli Początkujący 1 Weronika Lysko
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum
/Liceum
Początkujący 1 Agata Łęska
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-II Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 19:30 TURBOSPALANIE Dorośli Dla Wszystkich 1 Kamila
20:00 21:00 DANCEHALL Dorośli Początkujący 1 Angela Latos
21:00 22:00 HOUSE Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska
21:00 22:00 LATINO SOLO Dorośli Początkujący 2 Kinga Salwik

Środa

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Martyna Borowiec
20:00 21:00 MULTISTYLES Dorośli Dla Wszystkich 1 Najlepsi w Polsce
21:00 22:00 HIGH HEELS Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska

Czwartek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:15 DISCO MALUSZKI Przedszkole Dla Wszystkich 1 Joanna Gogolińska
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Początkujący 1 Martyna Borowiec
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 20:00 JOGA Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Jolanta Morska
20:00 21:00 BURLESKA Dorośli Dla Wszystkich 1 Agata Łęska

Piątek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 18:30 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
i Paulina Leńczyk
18:30 20:30 KUCHITACHI Dorośli Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
20:30 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 2 Joanna Gogolińska

Sobota

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
11:00 11:45 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
11:00 11:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
12:00 13:00 ZUMBA Dorośli Dla wszystkich 1 Radek Nosal
12:00 12:45 BALET Maluszki Dla wszystkich 2 Weronika Lysko
13:00 14:15 JAZZ Dorośli Zaawansowany 1 Weronika Lysko
13:00 13:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
14:00 16:00 INDYWIDUALNE DOROŚLI Dla wszystkich 2

Poniedziałek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I - III Początkujący 1 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum Początkujący 1 Martyna Borowiec
19:00 21:00 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
21:00 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Martyna Borowiec

Wtorek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:30 JAZZ Dorośli Początkujący 1 Weronika Lysko
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum
/Liceum
Początkujący 1 Agata Łęska
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-II Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 19:30 TURBOSPALANIE Dorośli Dla Wszystkich 1 Kamila
20:00 21:00 DANCEHALL Dorośli Początkujący 1 Angela Latos
21:00 22:00 HOUSE Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska
21:00 22:00 LATINO SOLO Dorośli Początkujący 2 Kinga Salwik

Środa

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Martyna Borowiec
20:00 21:00 MULTISTYLES Dorośli Dla Wszystkich 1 Najlepsi w Polsce
21:00 22:00 HIGH HEELS Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska

Czwartek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:15 DISCO MALUSZKI Przedszkole Dla Wszystkich 1 Joanna Gogolińska
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Początkujący 1 Martyna Borowiec
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 20:00 JOGA Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Jolanta Morska
20:00 21:00 BURLESKA Dorośli Dla Wszystkich 1 Agata Łęska

Piątek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 18:30 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
i Paulina Leńczyk
18:30 20:30 KUCHITACHI Dorośli Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
20:30 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 2 Joanna Gogolińska

Sobota

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
11:00 11:45 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
11:00 11:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
12:00 13:00 ZUMBA Dorośli Dla wszystkich 1 Radek Nosal
12:00 12:45 BALET Maluszki Dla wszystkich 2 Weronika Lysko
13:00 14:15 JAZZ Dorośli Zaawansowany 1 Weronika Lysko
13:00 13:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
14:00 16:00 INDYWIDUALNE DOROŚLI Dla wszystkich 2 Paulina Leńczyk

Rozkład Jazdy

Poniedziałek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I – III Początkujący 1 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum Początkujący 1 Martyna Borowiec
19:00 21:00 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
21:00 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Martyna Borowiec

Wtorek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:30 JAZZ Dorośli Początkujący 1 Weronika Lysko
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum
/Liceum
Początkujący 1 Agata Łęska
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-II Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 19:30 TURBOSPALANIE Dorośli Dla Wszystkich 1 Kamila
20:00 21:00 DANCEHALL Dorośli Początkujący 1 Angela Latos
21:00 22:00 HOUSE Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska
21:00 22:00 LATINO SOLO Dorośli Początkujący 2 Kinga Salwik

Środa

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:00 17:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 1 Joanna Gogolińska
16:00 17:00 HIP HOP Klasy IV-VI Początkujący 2 Dominika Garbulowska
17:00 18:00 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Martyna Borowiec
18:00 19:00 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Martyna Borowiec
20:00 21:00 MULTISTYLES Dorośli Dla Wszystkich 1 Najlepsi w Polsce
21:00 22:00 HIGH HEELS Dorośli Początkujący 1 Joanna Gogolińska

Czwartek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 17:15 DISCO MALUSZKI Przedszkole Dla Wszystkich 1 Joanna Gogolińska
17:30 18:30 HIP HOP Gimnazjum/Liceum Początkujący 1 Martyna Borowiec
17:30 18:30 HIP HOP Klasy I-III Początkujący 2 Dominika Garbulowska
18:30 20:00 JOGA Gimnazjum/Liceum Dla Wszystkich 1 Jolanta Morska
20:00 21:00 BURLESKA Dorośli Dla Wszystkich 1 Agata Łęska

Piątek

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
16:30 18:30 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 1 Joanna Gogolińska
i Paulina Leńczyk
18:30 20:30 KUCHITACHI Dorośli Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
20:30 23:00 HIP HOP Dorośli Zaawansowany 2 Joanna Gogolińska

Sobota

OD DO Kurs Wiek Poziom Sala Instruktor
11:00 11:45 HIP HOP Młodzież Zaawansowany 1 Paulina Leńczyk
11:00 11:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
12:00 13:00 ZUMBA Dorośli Dla wszystkich 1 Radek Nosal
12:00 12:45 BALET Maluszki Dla wszystkich 2 Weronika Lysko
13:00 14:15 JAZZ Dorośli Zaawansowany 1 Weronika Lysko
13:00 13:45 HIP MALUSZKI Przedszkole Dla wszystkich 2 Joanna Gogolińska
14:00 16:00 INDYWIDUALNE DOROŚLI Dla wszystkich 2

horizontal